PDA

Zobacz pełną wersję : Koszt blacharki i lakierowania

komor
16-05-16, 15:13
Mam taki mały dylemat. Blacharz za wstawienie tylnych wewnętrznych i zewnętrznych nadkoli i pomalowanie całych tylnych błotników, usunięcie rdzy we wlewie paliwa, pomalowanie przedniego zderzaka, pomalowanie wszystkich czarnych plastików czyli tylna blenda, listwy na drzwi i błotniki, klamki, listwy na progi i lusterka powiedział 1500zł. Czy to jest dobra cena?

DddVTEC
16-05-16, 15:16
Bardzo dobra jeśli ma być zrobione sumiennie i z należytą starannością .

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

komor
16-05-16, 16:32
Jezeli chodzi o jakość robocizny to u tego blacharza stoi na bardzo wysokim poziomie.

piotrek123
16-05-16, 20:46
Mam taki mały dylemat. Blacharz za wstawienie tylnych wewnętrznych i zewnętrznych nadkoli i pomalowanie całych tylnych błotników, usunięcie rdzy we wlewie paliwa, pomalowanie przedniego zderzaka, pomalowanie wszystkich czarnych plastików czyli tylna blenda, listwy na drzwi i błotniki, klamki, listwy na progi i lusterka powiedział 1500zł. Czy to jest dobra cena?

to powiem że pół darmo.... Mi krzyczą 1400 za 2 tylne nadkola + malowanie... Z tym że w nadkolach nie trzeba wstawiać całej reperaturki tylko wstawki porobić :D . Za takie pieniądze to się nie zastanawiaj tylko rób.

komor
16-05-16, 21:13
Okej, dzięki Panowie, oddaję do blacharza Hanię :)