PDA

Zobacz pełną wersję : Mata antyposlizgowa do bagaznika 5gen

Mystek
25-11-04, 22:23
Bylo przeniesc a nie zamykac moze ktos jeszcze ma cos do powiedzenia na ten temat ?

Tak wiec czesto woze jakies smieci szpargaly i inne *******y i co zakret czy hopka to mi skacze brzdeka itp. wiec pytam gdzie to mozna kupic, czy sa gotowe rozmiary czy jakos samemu sie dobiera najodpowiedniejszy ksztalt, i ile sie ceni takie cuz ?

ARTX
25-11-04, 22:59
ja nie zamykalem, a z takim pytaniem to najlepiej jak podjedziesz do sprzedawcy ktory sprzedaje taki towar :wink:

Mystek
25-11-04, 23:03
no wlasnie czyli gdzie ?! :roll: :grin:

nowy125
25-11-04, 23:27
czesto woze jakies smieci szpargaly i inne *******y i co zakret czy hopka to mi skacze brzdeka itp.

mata fajna rzecz ale jak lubisz trochę szybciej po winklach to niewiele pomoże , pierdoły i tak będą latać (jak się nie przesuną to się przetoczą). ja mam w kufrze skrzynkę na takie rzeczy (profesjonalnie przymocowana do wykładziny drutem). dobra też jest taka siatka , że na wierzch kładziesz i po bokach przypinasz ale trzeba kombinować mocowania

Lucky
26-11-04, 14:53
A ja poszukuje dywanika do bagaznika do civica 5g sedana.

boomer
26-11-04, 15:51
A poszukaj na allegro albo szrotach :)
Mystek problem polega na tym ze te przedmioty lataja po bagazniku w czasie szybkiej jazdy sam tego doswiadczylem, jedyna opcja to wlasnie albo jakas skrzynka albo siatka cos a'la boczne kieszonki, zalezy co wozisz w bagazniku