PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis Trójmiasto



szoi
20-08-08, 11:21
Szukałem na forum ale się nie doszukałem, który serwis w Trójmieście polecacie? Muszę w końcu pojechać wyregulować tylną klapę i jeszcze kilka typowych drobnosteknie i nie chcę żeby mnie "spuścili po brzytwie"

Piwol
20-08-08, 17:26
no Largo w Gdyni, ja naprawdę polecam

noso
20-08-08, 20:58
nie wiem , jak serwis ale co do sprzedazy polecam LARGO GDYNIA ,bylem wSOPOCIE porazka na maxa, w Gdansku nie chcieli w ogole rozmawiać o rabatach ze strony Dilera...

manticore
20-08-08, 21:51
nie wiem , jak serwis ale co do sprzedazy polecam LARGO GDYNIA ,bylem wSOPOCIE porazka na maxa, w Gdansku nie chcieli w ogole rozmawiać o rabatach ze strony Dilera...

dziwne, bo jak kupowalem swojego Civa to wlasnie w Largo nie chcieli rozmawiac o rabatach, a w Gdansku od razu :)

serwis - polecem, taki swojski klimat tam jest hehe poza tym nie trzeba udowadniac wszystkiego, mechanik oglada jak mu sie opowie o problemie i zamawia czesci. Ale byc moze trafialem z takimi oczywistymi problemami ze nie trzeba bylo ich za mocno udowadniac :)

ja tam jestem z serwisu Auto Gdansk jak na razie zadowolony.

noso
21-08-08, 09:02
dziwne, bo jak kupowalem swojego Civa to wlasnie w Largo nie chcieli rozmawiac o rabatach, a w Gdansku od razu :)

serwis - polecem, taki swojski klimat tam jest hehe poza tym nie trzeba udowadniac wszystkiego, mechanik oglada jak mu sie opowie o problemie i zamawia czesci. Ale byc moze trafialem z takimi oczywistymi problemami ze nie trzeba bylo ich za mocno udowadniac :)

ja tam jestem z serwisu Auto Gdansk jak na razie zadowolony.

No widzisz albo czasy się zmieniły , albo miałem farta :):):)

aer
21-08-08, 14:38
też polecam Largo Gdynia,
większość serwisu robie u nich i jedyne na co mogę narzekać to powolność mechaników,
ale to drobnostka - robią wolno a dobrze

szoi
25-08-08, 10:53
Dzięki wszystkim. Podskocze do Largo i opowiem jak było.

goncjusz
23-11-08, 17:48
No i jak było w Largo? Zbliża mi się 1 przegląd i zastanawiam się dokąd pojechać.