PDA

Zobacz pełną wersję : Obrotomierz w EG3



MagicznyKuba
29-03-16, 20:00
Witam, słyszałem plotki w których mowa jest o licznikach oem z obrotomierzem do EG3, podobno zakłamują obroty, że pokazują 7k, a realnie jest to 5k to prawda? Pytam, bo przymierzam się do kupna takiego licznika, a raczej szukam już licznika (tu czekam na odpowiedź, tam wybrakowany itp) i jestem ciekaw czy to prawda. Pozdrawiam.

DddVTEC
29-03-16, 20:03
Stary nie słuchaj głupot jakieś tam pewnie przeklamanie jest ale nie wydaje mi się żeby aż tak zakładaj i lataj z obrotkiem bo blaty w eg3 tragiczne bez obrotomierza.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

MagicznyKuba
29-03-16, 20:17
No to kupuje :D Teraz czekać aż ludzie odpiszą :) Dzięki :cool:

REJDYN
31-03-16, 16:17
Dokładnie, kupuj ;) D13 teoretycznie kręci do 9k rpm i praktycznie tyle pokazuje obrotomierz ;p Różnice mogą być, ale nie w tysiącach, ale w dziesiątkach obrotów

Tiga
31-03-16, 17:05
Ja D13 najwyzej zakrecilem do ok. 8tys obr/min. Raczej nie da rady bez porobienia motoru zakrecic do 9ciu. Przy kupnie muszisz trafic na sprawny wskaznik obrotow. Jak kupowalem 3, dopiero ten ostatni nie oszukiwal. Przeklamania moga byc +- 500 obr/min.

MagicznyKuba
01-04-16, 20:06
No zobaczymy jak to będzie Licznik kupiony u civicjdm, mi najbardziej chodzi o sprawdzenie kiedy jest tzw "odcinka" raz w celu ekonomii i oszczędzenia paliwa hah, a dwa żeby trzymać ja powyżej jak moje szatanskie 1.3 popyla za ludźmi ze "spotów" 😂 i oczywiście wygląd :D dzięki za odpowiedzi :)