PDA

Zobacz pełną wersję : Czy sie opłaca??



sebov12
17-08-08, 15:35
Na poczatku to witam wszystkich.Panowie chce kupic honde Civic z 94 roku coupe bylem ogladac dzis ja i ma do roboty lakier i w srodku fotel pasazera sie rusza.Moje pytanie brzmi czy te auta sa warte zakupu czy tez sie cos psuje non stop??Pozdrawiam i czekam na odp. Sebo

Łukasz81
17-08-08, 15:56
Fotele w coupe często się ruszają można to naprawić praktycznie bez kosztów jest gdzieś na forum o tym. A lakier cały do roboty?? jaki silnik?? i cena??
ja mam już trzecią hondę i każda sprawowała sie ok pozdro.

Aha i jak civic to tylko COUPE :)

sebov12
17-08-08, 16:05
Fotele w coupe często się ruszają można to naprawić praktycznie bez kosztów jest gdzieś na forum o tym. A lakier cały do roboty?? jaki silnik?? i cena??
ja mam już trzecią hondę i każda sprawowała sie ok pozdro.

Aha i jak civic to tylko COUPE :)


no coupe
http://moto.allegro.pl/item411654878_coupe_bad_look_honda_civic.html to link do niej

Łukasz81
17-08-08, 16:26
powiem tak... ja dałem za swoją 8000tys. zarejestrowana w polsce w bardzo ładnym stanie ale total seria. Wiadomo że musiałem zrobić ją po swojemu i jeszcze robie:)
moim zdaniem do lakierowania + rejestracja (recykling) to sie nie bardzo opłaca!
nowy lakier ok 2000
opłaty 750
to auto wychodzi cie jakieś 9000. plus tylko taki że silnik bardzo oszczędny jeszcze z gazem.
Mimo to ja bym sie grubo zastanowił bo można znależć coś lepszego ale nie jest łatwo...

sebov12
17-08-08, 16:28
powiem tak... ja dałem za swoją 8000tys. zarejestrowana w polsce w bardzo ładnym stanie ale total seria. Wiadomo że musiałem zrobić ją po swojemu i jeszcze robie:)
moim zdaniem do lakierowania + rejestracja (recykling) to sie nie bardzo opłaca!
nowy lakier ok 2000
opłaty 750
to auto wychodzi cie jakieś 9000. plus tylko taki że silnik bardzo oszczędny jeszcze z gazem.
Mimo to ja bym sie grubo zastanowił bo można znależć coś lepszego ale nie jest łatwo...



no to szukam dalej moze ktos z was wie gdzie mozna kupic albo ktos chce sprzedac

Łukasz81
17-08-08, 16:30
Sorki nie doczytałem auto jest zarejestrowane w polsce

A oglądałeś ją już naprawdę cała do malowania??

sebov12
17-08-08, 16:34
Sorki nie doczytałem auto jest zarejestrowane w polsce

A oglądałeś ją już naprawdę cała do malowania??


maska jest delikatnie powgniatana brak zamku od pasazera podsyfitka dostateczny no lakier juz caly nie ma wielkich miejsc ale jest poubijany

Łukasz81
17-08-08, 16:37
nie napalaj sie poszukaj jeszcze i jak nie znajdziesz z silnikiem d16z6 to bierz d15b7 jest bardzo dobry i łatwo go podkręcić)) pozdrawiam!

sebov12
17-08-08, 16:40
nie napalaj sie poszukaj jeszcze i jak nie znajdziesz z silnikiem d16z6 to bierz d15b7 jest bardzo dobry i łatwo go podkręcić)) pozdrawiam!


dzieki i bede szukal:D:D:D jak znajde albo bede mial pytania to sie odezwe

yaroo
17-08-08, 17:23
nie ten wątek