PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z immobilajzerem?



rebus
27-10-05, 09:10
Ostatnio pisalem w sprawie przelacznika uderzeniowego(czy jak tam fachowo sie nazywa takie cos)nieistotne,w kazdym badz razie znalazlem wlaczylem go i silnik zapalił dzieki dla fachowcow.
Ale pojawił sie nowy problem,po załozeniu klemy na akumulator,zaczynaj migac kierunkowskazy,próbowałem wyłaczac immobilajzer z pilota ale nic nie pomaga,teraz pytanie:CO TO MOZE BYC??prosze o rade gdyz moj civic jest juz poskładany i pomalowany-fajnie wyglada ale no jezdzic z taka usterka to troche nie halo.

Pati
27-10-05, 09:42
rozkodował się immobiliser?

elmer
27-10-05, 10:39
Uzupełnij profil, bo nie wiadomo jakie masz auto.

Pozdro

rebus
27-10-05, 12:01
oki prfil uzupełniony,hyba o to chodzilo?

emg
27-10-05, 13:08
kierunki mogą mrugać od alarmu (nie fabrycznego), niektóre tak mają, że po założeniu klemy uzbrajają się itd.

rebus
27-10-05, 20:54
oki ale problem jest dalej nierozwiazny,kierunki migaja przez caly czas nie mozna ich w ogole wylaczyc,CZY KTOS ZNA ODPOWIEDZ?

Dzida
27-10-05, 21:02
oki ale problem jest dalej nierozwiazny,kierunki migaja przez caly czas nie mozna ich w ogole wylaczyc,CZY KTOS ZNA ODPOWIEDZ?

Przez cały czas??

U mnie też miga, ale kilkanaście sekund i przestaje, lub wyłacza się z pilota...

Podłącz akumulator, pozamykaj wszystkie drzwi, bagażnik, machę i spróbuj z pilota...

rebus
27-10-05, 21:36
juz probowałem,nic

Cairo
27-10-05, 23:53
A masz założony alarm?

rebus
28-10-05, 14:11
tak,jest jakis alarm ale jaki nie mam pojecia

[ Dodano: Pią 28 Paź, 2005 ]
tak,jest jakis alarm ale jaki nie mam pojecia,ma czujniki ruchu.

emg
28-10-05, 19:02
no to ten alarm mógł się zwalić, przekaźnik wewnętrzy mógł się zawiesić, zablokować albo uzbroić - pilot się rozstroił i nie ma możliwości wyłączenia.

Cairo
28-10-05, 23:41
Weź odłącz ten alarm całokowicie i sprawdź czy dalej będą mrugać. Jak Ci nie będzie chciał wtedy odpalić to musisz znaleźć kabel od alarmu który rozłącza zapłon i podać mu napięcie omijając puszke alarmu. Jak już przestaną mrugac po tej operacji to albo ******** alarm albo podjedź do jakiegoś speca od alarmów żeby Ci na to zerknął i ocenił gdzie ból.(pilot, sterownik)