PDA

Zobacz pełną wersję : Swiacaca lampa motoru



DamianAntas
09-08-08, 19:39
Witam ;) Mam maly problem z moja Hania(d15z6).Dwa tygodnie temu zaswiecila mi sie lampa motoru(nie wiem dokladnie jak to sie nazywa,tlumacze doslownie ze szwedzckiego).Zatrzymalem sie na chwile i po 2 h bylo wszystko wporzadku(zawozilem tesciow na lotsniko,trasa 300Km i samochod sta lw sloncu z 5h,a bylo cholernie goraco,wiec mysalem,ze moze przez gorac,a po drugie bylo 5 osob w samochodzie,pelny bagaznik,wiec moze troche za duzo kg i mala nie wyrabiala).Dzis znowu to sie powtorzylo.Sprawdzilem wszytkoi zauwazyelm,ze mam troche za suzo oleju wlanego,ostatnio dolewalem.Czy mozliwe,ze przez to??Na tym oleju zrobielm juz prawie 20tys i dwukrotnie uzupelnialem.Pozdrawiam

Olej zostal juz zmieniony.Przy okazji wymienilem filtr powietrza i oleju.Jutro jade do znajomego mechanika i bedziemy robic samodiagnostyke.

rem1k
09-08-08, 21:10
zrobiles 20 tys na oleju bez wymiany??

jero11
09-08-08, 21:17
jeśli masz przejechane 20tyś. na tym oleju to musisz go pilnie zmienić! wymiana oleju powinna być co 10tyś.:D
a co do tej lampki to masz pewnie jakieś błędy, które możesz sprawdzić robiąc samodiagnostykę.