PDA

Zobacz pełną wersję : d15b2 mpfi z2



pimplando
19-12-15, 11:02
Witam. Zabieram się za włożenie mpfi jak w temacie. Zakupiłem już części przerobione, były wcześniej włożone w d15b2 i teraz mam zapytanie do osób które to już robiły bo nie wiem gdzie polutować luźne kable:

są dwa od aparatu zapłonowego, niebieski i niebiesko żółty, gdzie je dać?
z listwy wtryskowej z kolektora ze strony od przepustnicy wychodzą 3 luźne kable,czerwono zielony, zółty i szary. z drugiej strony listwy wtryskowej wychodzą dwa kable brązowy i niebiesko zółty, w wiązce (przerobiona 15b2) którą również dostałem są ucięte kable i wygląda jak by trzeba było do nich coś dolutować, tylko co? Jest to zółty kabel oraz kolejne dwa zółte i czerwony,

http://pokazywarka.pl/mpfi/

pierwsze dwa zdjęcia to kable wychodzące z wiązki a kolejne to z kolektora ssacego

Próbuję ciągle znaleźć jakieś stare schematy ale wszystkie linki już wygasły..

siara87
19-12-15, 11:40
kable z listwy wtryskowej to sterowanie wrtyskami, zolty, niebieski,czerwony i brazowy kazdy do jednego wtrysku a zolto niebieski to wspolna masa, otworz sobie ta czarnaobudowe kabli to bedziesz widzial co gdzie idzie. Cos troche malo kabli wychodzi z tej wiazki d15b2 napewno jest przerobiona?

pimplando
19-12-15, 11:55
ok kable każdy od wtrysku ale z czym mam je zlutować? wiązka jest z d15b2 przerobiona pod z2 tak zapewniał mnie sprzedający