PDA

Zobacz pełną wersję : Przeguby



smok
23-11-15, 19:46
Witam,
mam do wymiany przeguby wewnętrzne. Czy jest któs w stanie coś polecić?
Ogólnie przeguby zewnętrzne wymieniam jeden za drugim w ciągu 25 tys wymieniłem po dwa na stronę. Sytuacja sie powtarza wymienię jeden z jednej strony 2-4 dni i siada z drugiej i tak w kółko ;( Jeżeli przeguby wenętrzne są podobnej jakości to jestem w dupie ;/ Przeguby wewnętrzne w aso 822 zl sztuka a zewnetrzne ponad 900... Przeguby zewnętrzne stosowałem metelli i pascal. Ogólnie bardzo trudno o dostępność przegubów tym bardziej jak są z ABS.
Także chętni się dowiem co wy stosujecie do swoich Hond. Przeguby zewnętrzne także mnie interesują.
Wewnętrznych w zamiennikach prawie wogóle nie ma ;/

Piterksg
24-11-15, 00:58
Pascal to generalnie siet, miałem problem w b serii kupiłem całą półoś w ASO.Aktualnie po turbie, *******ziało wewnętrzny w tej własnie nowej pólosi...jeszcze nie zdązyłem rozebrać auta więc nie wiem co mogło się tam podziać.Generalnie, o ile padanie przegubów wewnętrznych da się wytłumaczyć problemami ze skrzynią, o tyle zewnętrzne tłumaczył bym tylko słabą jakością.

smok
24-11-15, 05:18
Dzwonilem do motomaxa chca okolo 2 tys za zrobionie dwoch polosi :/ dalej to straszne koszty...

sivy
24-11-15, 12:57
ja zewnetrzne nty z6 z turbo 2 sezony bez szwanku. ni scigam sie nie pale gumy nie strzelam ze sprzegła i nie pałuje na skreconych kołach:)

smok
24-11-15, 19:19
Sivy nie znalazłem NTY pasujących pod ek4 ;/ Za to w jdmshop zaproponowali mi przeguby firmy FEBEST, używał ktoś?
A co z wewnętrznymi nikt nie wymieniał na zamienniki? A może ktoś wymyślił jakiś inny sposób rozwiązania zużycia tych przegubów? A może regeneracja, próbował ktoś, może jest ktos coś w stanie polecić?

sivy
26-11-15, 11:47
Sivy nie znalazłem NTY pasujących pod ek4 ;/
słabo szukałes;) npisze pw