PDA

Zobacz pełną wersję : Montaz audio Cif 3D 6G



zeus
24-10-05, 11:41
Czesc chcialem zamontowac :grin: audio w civicu 3D 6G a konkretnie chodzi mi o puszczenie kabli
1 chcialem puscic kabel zasilajacy od akumulatora ktoredy go wpuscic do wen. auta ??
2 chcialem doprowadzic kabel cinch i zasilanie do bagaznika ktoredy polecacie puscic
oczywiscie chce zeby to bylo zamaskowane jak bede mial rozbierac jakis element to napiszcie jak (cif od 2 tygodni w rodzinie)

emg
24-10-05, 12:03
ja się "podloncze" - nie ten dział, przenosimy

Kojot
24-10-05, 23:50
Czesc chcialem podlonczyc audio w civicu 3D 6G a konkretnie chodzi mi o puszczenie kabli
1 chcialem puscic kabel zasilajacy od akumulatora ktoredy go wpuscic do wen. auta ??
2 chcialem doprowadzic kabel cinch i zasilanie do bagaznika ktoredy polecacie puscic
oczywiscie chce zeby to bylo zamaskowane jak bede mial rozbierac jakis element to napiszcie jak (cif od 2 tygodni w rodzinie)

Ad1.
Kabel zasilajacy puscisz idealnie za akumulatorem - tam jest taka guma przez nia do srodka a potem progiem do bagaznika.

Ad2.
Czincza mozesz puscic tunelem srodkowym.

A co do rozbierania to najlepiej rozbebeszyc cale autko i ladnie wszystko poukladac.

emg
25-10-05, 12:37
Ad1.
Kabel zasilajacy puscisz idealnie za akumulatorem - tam jest taka guma przez nia do srodka a potem progiem do bagaznika.

Ad2.
Czincza mozesz puscic tunelem srodkowym.

A co do rozbierania to najlepiej rozbebeszyc cale autko i ladnie wszystko poukladac.


i wszystko wiadomo na ten temat

ppm702
25-10-05, 16:44
czyli innymi słowy fotel pasażera z auta (4 śruby - widoczne), konsola środkowa z auta (6 wkrętów - widoczne) kanapa do góry i działasz. Aha, trzeba też odkręcić dolna suwnicę pasów bezpieczeństwa pasażera żeby rozebrać osłonę progu.

PS.

Nie zapomnij o bezpieczniku na plusowym kablu zasilającym w odległości max 20cm od klemy akumulatora.

PS2.
Popraw to podlonczyc bo kłuje w oczy :!: :shock: :?