PDA

Zobacz pełną wersję : Przednie lampy Depo - jakość



kepa416
20-08-15, 22:18
Witam wszystkich planuje wymianę przednich lamp na coś ze świeżym plastikiem i wnętrzem. Przeglądałem ofertę w IC i znalazłem lampy Depo w dość przyjemnej cenie. Czy ktoś kupował i korzystał jak porównanie do OEM?

delek
20-08-15, 22:43
Miałem kierunkowskaz Depo. Po jakimś roku ta zewnętrzna, przezroczysta część odpadła w czasie jazdy.

klex1
20-08-15, 23:45
Mam w EK3 jedną przednią lampę Depo, druga ori Honda. Obie mają zmatowiałe klosze, choć Depo bardziej. Do tego, Depo ma sporo syfu od wewnętrznej strony klosza i wypalony odbłyśnik - ori wewnątrz jest cacy. Efekt jest taki, że w nocy mam wrażenie, że nie swieci mi jedna lampa, a jak wiadomo nawet ori lampy dają w tych autach niewiele więcej swiatla niż latarką w telefonie. ;) Miałem tez komplet lamp Depo w Golfie Mk3 - były ciut mniejsze od oryginałów, więc szpary przy karoserii były jak nie wiem co... Ilość swiatla rownież porażała, krótko po tym odzalowalem trochę gotówki na projektory TYC i te były świetne (zamienniki Helli). ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

adami
21-08-15, 12:31
A ja miałem DEPO w jajku i to w dodatku oklejone na żółto i złego słowa nie powiem. Światła świeciły jak trzeba mimo folii która wiadomo jakiś procent światła ogranicza. Lampy w Vgenach ogólnie nie robią szału pod kątem oświetlenia drogi, w tej kategorii mistrzem jest lampa z przedliftowego CRXa i IV gena.

piotreek23
22-08-15, 23:13
Mam Depo w EJ9. Różnica w porównaniu z 15 letnią ori jak piekło niebo..Jeżdzę z nią około 2 lat i jak nowa nie matowieje :).