PDA

Zobacz pełną wersję : b16a2 V gen nie pali po 3 miesiecznej przerwie



Dydzio-89
12-08-15, 23:59
Siema mam taki problem z kumplem, a dokładniej z jego Hondą civic 1.6 Vti otórz 3 miesiące temu autko normalnie jeździło wjechało do garażu, stało 3 miesiące bo nie było czasu jeździć i ostatnio chcieliśmy ją odpalić ale okazało sie ze aku padło zrobiła tylko pół obortu i koniec po naładowaniu aku samochód kręci normalnie a nie pali pompy paliwa nie słychać ale na krótko chodzi, wymienilismy już przekaźniki sterownik od pompy nawet aparat zapłonowy i dalej echo świeci sie sie kontrolka silnika, Liczę na jakąś pomoc bo już totalnie nie możemy dojść co z tym jest :((( a w Sobotę Honda Meet Day w Wałbrzychu.

kaktusr
13-08-15, 01:06
Skoro swieci sie cały czas check to chyba oczywiste ze trzeba zrobic samodiagnostyke....

smok
13-08-15, 21:23
Immo jest w samochodzie?

Dydzio-89
21-10-15, 18:38
odkopuje temat, to tak imo nie ma w samochodzie nie chodzi pompka paliwa i brakuje iskry, cały moduł zapłonowy był wkładany do innego samochodu i jest sprawny na 100 % jesli chodzi i swiecący check to był elektryk zrobił zworkę ale błędów nie wyrzucił, podobno jest gdzieś czujnik uderzeniowy pod deską tylko nie możemy zlokalizować w którym miejscu, wie ktoś gdzie on sie znajduje? moze ma ktoś jakieś zdjęcie?

mixturant
21-10-15, 20:26
Raz miałem przypadek, że po 8 godzinach stania auta na parkingu padł komputer bez powodu... dopiero po wymianie kompa auto odpaliło bez problemu i jeździ do tej pory. Powodu awarii nie znalazłem...

kamil39
21-10-15, 22:15
Nie wiem jak w eg, ale w angielce byl od strony kierowcy pod deska w stronie tunelu troche schowany, grzebania paluchem 30 sek i znajdziesz, taki guziczek w oplocie gumki.

Dydzio-89
22-10-15, 23:04
temat rozwiązany mixturant masz racje wpadł elektryk przeleciał wszystkie wiązki i okazało sie ze padł komp i nie daje sygnału, po wymianie odpaliła od strzała :)