PDA

Zobacz pełną wersję : mokro



rufi
21-11-04, 00:02
Mam maly problemik mam wilgotny bagaznik nie wiem z skad woda moze sie tam dostawac,moze mial ktos taki problem?

sedan 92

Furious
21-11-04, 00:04
Ja tez mam po deszczu mokro z prawej strony (hatchback `95), z tym ze kiedyś moj Cif był uderzony z boku z tyłu.. moze dlatego.... i może z takiego samego powodu twoj... Tylko pytanie jak to poprawic? :/

nowy125
21-11-04, 00:16
sprawdź uszczelki , sprawdź drożność kanałów odprowadzających wodę. dzwon niepowinien mieć nic do rzeczy

rufi
22-11-04, 02:04
sprawdź uszczelki , sprawdź drożność kanałów odprowadzających wodę. dzwon niepowinien mieć nic do rzeczy

gdzie sa te kanaly?

boomer
22-11-04, 11:37
Moze to byc skroplona para (spotkalem sie juz z tym kiedys). Ewentualnie sprawdz kanaly odprowadzajace wode i kratki wentylacyjne - ja wyjmiesz cala wykladzine z bagaznika to powinienes zorientowac sie co i jak

GTBart
22-11-04, 15:28
a nie masz przypadkiem instalacji gazowej :D bo mnie sie wydaje ze masz!! A co za tym idzie bedziesz mial tam mokro bo butla gazowa sie "poci" i to bardzo!!! Różnice temperatur robią swoje :wink:

Maro
22-11-04, 18:52
U mnie w 5gen. 3d to zawsze po desczu było mokro , a nie wiedziałem też skąd sie bierze ta woda , więc zrobiłem dziurke pod kołem zapasowym i ta woda spływała sobie na ziemie i kłopot miałem z głowy :wink: