PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z doborem felg



dobo
21-07-08, 22:54
Witam!

Jestem pierwszy raz na Clubowej stronce, więc jeśli moje pytanie zamieściłem w złym miejscu to prosze o wyrozumiałość

Jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy Civic Coupe 98' , chciałbym wzbogacić moje auto o nowe felgi ale nie wiem jaki rozmiar pasuje do tego auta bez ingerencji w błotniki i nadkola jak również zawieszenie (niestety jak narazie jestem ograniczony brakiem funduszu na zawieszenie ). Chce kupić koła 16" ale ciągnie mnie do 17"- tylko że nie wiem czy będą pasowały (czy nie będą tarły np na naszych dziurawych drogach)
Nie wiem także jakie opony najlepiej dobrać- myślałem o 205/55/16" bo ponoć 225/50/16" już trą o rant błotnika.

wrapped
22-07-08, 11:33
Witam! Tematów o felgach parę już było więc jak poszukasz to znajdziesz !!

radziłbym większych niż 16' nie zakładać - zamulisz autko , jeśli chodzi o ET to między 38 a 45 pasuje do Hanek ( jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi ) rozmiar oponek to proponuję max szerokość 205

Pozdro Wojtek

rem1k
22-07-08, 14:17
zgadzam sie-205 to juz jest szeroko. Nie masz az takiej mocy zeby miec az tak szerokie gumy:) chyba ze masz?:) a co ET to nie wiem czym sie kierowac. Kolega kupil ET38 do hatcha i mu tarlo po nadkolach:confused: