PDA

Zobacz pełną wersję : Niestandardowo woda w bagażniku



Dewu13
30-05-15, 01:43
Witam
Honda Civic Coupe 98 r. Walczę już od dłuższego czasu z wodą w bagażniku, tak po krótcę odpływy szyberdachu oczyszczone, lampy wklejone, mocowania zderzaka również, Oddałem furę do "fachowców" którzy mieli mi to ogarnąć i okazało się że niby blacha w prawym dolnym rogu się rozwarstwiła i woda sobie tam śmigała. Ogarneli mi to szyba wklejona na nowo nowa uszczelka, ( przy okazji urwany konwektor od podgrzewania) Woda cały czas leci z tego prawego rogu, Co robić czy wkleić może uszczelkę na sylikon, pomóżcie bo już brak mi pomysłu, ps jak ktoś wie jak skutecznie przykleić ten konwektor to też proszę o pomoc bo lakiery przewodzące prąd są zbyt słabe

mmc
02-06-15, 10:44
A może woda leci ci przez odpowiecznik sprawdzałeś czy nie jest gdzieś piekniety?

kaktusr
02-06-15, 15:26
W ej2 u mnie jak składałem po malowaniu na pasie tylnym w bagażniku pod tymi całymi "szmatami" były te plastikowe odpowietrzniki i lało się przez nie. Zakleiłem je na klej do szyb i nic nie leci. Kanapa out cały tył out na leżąco do bagażnika woda z węża lub myjka ciśnieniowa i jedziesz :)

chudypiter
07-06-15, 22:58
Obadaj jeszcze łączenie dachu z błotnikiem: rynienka zasłonięta gumową uszczelką. W moim przypadku mastyka była spękana w tym miejscu ( wyglądało to na uszkodzoną uszczelkę szyby)

skolopendra
08-06-15, 09:38
http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?109897-Woda-w-baga%BFniku/page2&highlight=woda+baga%BFniku

szukaj .tematów jest od groma.