PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka zmieniarka do orginalnego radia?



Cairo
18-10-05, 09:58
Kupiłem mojego Civiczka wraz z orginalnym radioodtwarzaczem. Jest to sprzęt firmowany przez Pioneera. Jedyne oznaczenia jakie na nim znalazłem to 213R. Czy ktoś wie jakie modele zmieniarek pasuje do tego radyjka, lub czy ktos może mnie naprowadzić gdzie mogę się tego dowiedzieć. Radyjko obsługuje zmieniarki ponieważ na panelu jest napis CD Controller na podstawie którego to wywnioskowałem.

tfidos
18-10-05, 14:48
temat na caraudio

rem36
18-10-05, 14:57
ja mam orginal hondy i do niego ponoc pasuje zmieniarka alpiny po zmianie pinow w przewodzie, ale zadnych oznaczen pioneera na nim nie ma, a no i orginala zmieniarka hondy ofkors!

Cairo
18-10-05, 15:09
Tyle, że moje radio firmowane jest przez Pioneer więc myśle, że raczej jakaś zmieniarka Pioneera powinna śmigać.... :?

Gruszka
18-10-05, 15:29
Kup sobie jakies fajne radyjko na mp3... Zmieniarka to tylko klopot w bagazniku.

Cairo
18-10-05, 15:34
Ale właśnie nie chce zmieniać tego radia bo jest w porządku i dobrze zgrywa się z deską. Poza tym zmieniarke kupie za grosze (100-200PLN), na dodatek kumpel ma zmieniarke Pioneera którą mógłby mi oddać za free. Ale nie wiem czy podejdzie, a wyciągnięcie tego radia wcale takie proste nie jest, więc chciałem się wcześniej dowiedzieć.

DO ADMINÓW:
Sorki za temat nie w tym dziale, proszę o przesunięcie do właściwego.

mont
10-08-08, 23:03
zeby nie tworzyc nowego tematu podłączam sie do pytania
Czy do oryginalnego radia hondy (clarion) podpasuje każda zmieniarka po przerobieniu kabla/wtyczki czy moze musi to byc oryginal hondy albo kazda inna z clariona?
konkretnie mam takie radyjko: http://www.allegro.pl/item416167540_honda_oryginalne_radio_idealne_stero wanie_cd_.html

Myjk
11-08-08, 12:31
Ostatnio w H Civic, właśnie z takim radyjkiem został zainstalowany xCarLink i działa prawidłowo.
Rozwiązanie o tyle lepsze, że nie ma tylu ruchomych (silnik, tacki) i brudzących się części (laser),
no i jednak deczko więcej muzyki wchodzi na kartę / pendraka niż na 6 CD.

Kosciech
12-08-08, 07:28
Musisz wyjąć radio i zobaczyć z tyłu jakie jest gniazdo zmieniarki. Nawet jeśli to jest Pioneer to raczej nie będzie miał typowego dla pioneera złącza na zmieniarke. Jest to robione specjalnie przez producenta, żeby nie można było podpiąć od tak sobie pierwszej lepszej zmieniarki pioneera tylko kupiło zmieniarke w ASO. Najprawdopodobniej jest tak że nie da się podłączyć zmieniarki pioneera tylko oryginalną hondowską