PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie znika prąd ??? Honda Civic V



Anonymous
28-04-15, 18:57
Witam was wszystkich jest to moj pierwszy temat na tym forum. Posiadam Honde Civic V 1.5 16V rok.94. Moj problem dotyczy prądu. Nie świecą się kontrolki zero reakcji. Akumulator rozładowany. Co może być przyczyną ? Jeżeli potrzebujecie więcej informacji pytajcie.

vnv_nation
28-04-15, 19:10
masakra :)

SSN774
28-04-15, 19:14
Witam was wszystkich jest to moj pierwszy temat na tym forum. Posiadam Honde Civic V 1.5 16V rok.94. Moj problem dotyczy prądu. Nie świecą się kontrolki zero reakcji. Akumulator rozładowany. Co może być przyczyną ? Jeżeli potrzebujecie więcej informacji pytajcie.
Alternator sprawdz [emoji14]

Anonymous
28-04-15, 19:50
Jaka masakra ? :) Ok jutro to zrobię. Dzięki

SSN774 powiedz mi prosze czy podejdzie alternator z hondy civic v ale silnika 1.6 ja mam 1.5??

nielan
29-04-15, 00:15
Jeżeli potrzebujecie więcej informacji pytajcie.

Jakie masz napięcie na akumulatorze ? :)

remo_02
29-04-15, 21:05
A moze zostawiles fure na swiatlach wlaczonych albo drzwi nie domknoles i lampka wyswiecila ci prad przez noc i wziol i zniknol😀

SSN774
30-04-15, 00:24
A moze zostawiles fure na swiatlach wlaczonych albo drzwi nie domknoles i lampka wyswiecila ci prad przez noc i wziol i zniknol😀

Sorry ale muszę, ty zniknałeś :P Jeszcze nigdy lampka podsufitki(5watt) mi nie zjechała całego aku :)a mam już minimum 3 letniego boscha :) Kilka razy została zostawiona nie domkniete na noc :)

remo_02
30-04-15, 19:48
Sorry ale muszę, ty zniknałeś :P Jeszcze nigdy lampka podsufitki(5watt) mi nie zjechała całego aku :)a mam już minimum 3 letniego boscha :) Kilka razy została zostawiona nie domkniete na noc :)

Hmm...a mi w taki sposob wziol i zniknol😀bosch to bosch,nie wiemy jaki kolega ma aku,ja tak mialem na jakims tanszym aku ktory wlasnie padl z dnia na dzien,cele sie rozpadly i po nocy na lampce podsufitki zero reakcji,teraz mam boscha i jest malina

mozes
02-05-15, 12:10
Miałem podobnie, że doiło mi coś akumulator, kupiełm nowy był to wieczór zanoszę aku do bagażnika, zamykam bagażnik i zonk przez "wentylację" w tylnej półce widzę że w bagażniku cały czas świeci się lampka. Także nie mów że nie możliwe :) Był to civic EG8.
pozdr
na początku naładować akumulator i sprawdzić czy trzyma prąd może cela padła i prąd "znika"
później sprawdzić ładowanie alternatora

delek
02-05-15, 12:45
Łomatko wepnij multimetr szeregowo miedzy biegun akumulatora a przewod pradowy i zmierz natezenie pradu przy wylaczonych wszystkich odbiornikach. Prosciej i szybciej sie nie da.