PDA

Zobacz pełną wersję : Nie uwierzycie !



husky
01-04-15, 09:00
Wchodzę sobie dzisiaj na autocentrum.pl gdzie się zamieszcza opinie o samochodach (sam niedawno zamieściłem - użytkownik husky, zapraszam do lektury) a tam nie uwierzycie. Jakiś koleś zamieścił opinię że Fiesta z turbo jest szybsza i lepsza, że lakier się rysuje, że głośne, że pali dużo - brakowało tylko słynnego przygaszania silnika klimą.... coś mi to zaczęło przypominać
Ja się tak zastanawiam, co ten koleś ma za cel, żeby pisać bzdury o Hondzie i chwalić Forda. Pracuje w Fordzie a handlowiec z Hondy wy...ał mu żonę ? Może jeszcze je...ał ja w CIVICu :D nie no to jest żałosne.....
Naprawdę trolling i hateing to są zjawiska których w necie nie zrozumiem - na pudelku to jeszcze, ale w mediach o technice, samochodach.... bezsens:mad:

martin_
01-04-15, 18:53
Na autocentrum pisać, hejtować może każdy dlatego niestety takie zestawienia z ocenami aut nie mają większej wartości - można się co najwyżej pośmiać a wartościowych informacji lepiej poszukać na forum danego modelu.
Mnie tam zawsze śmieszy jak ktoś sie ekscytuje litrowym ekoboostem bo jechałem focusem z takim silnikiem (zarówno 100 jak i 125KM) i wiem że to nie jedzie :) Ponadto miałem wrażenie że pali jak zwykłe 1.6....
Także przeczytajcie, pośmiejcie sie i olejcie takie wpisy o super osiągach 3 cyl lilipuciego serduszka :P

Silent
01-04-15, 22:37
Takie tematy to w Hyde Park a nie w technicznym.