PDA

Zobacz pełną wersję : Spadające obroty EJ9 1.4



Gandiexn
03-03-15, 07:08
Witam, co może być przyczyna czegoś takiego jak na tym filmiku? Wydaje mi się ze stało się tak po zatankowaniu paliwa na Orlenie lecz może to zwykły zbieg okoliczności.https://youtube.com/watch?v=BhZfRUVJvvs

krzysiek93.3
03-03-15, 11:45
Dolej jakiś dodatek do wytrącenia wody z paliwa, czy jakoś tak sie to nazywa, kiedyś na BP zalałem miałem podobnie, dolałem denaturatu, i po jakiś 100km i po następnym tankowaniu przeszło;) nie polecam denaturatu bo są inne cuda, u siebie wlałem bo to moj silnik i mogę robić z nim co chce i jak wybuchnie to mój problem;)

Gandiexn
03-03-15, 14:39
Też ci gasł na przykład przy dojeżdżaniu do skrzyżowania?

krzysiek93.3
03-03-15, 17:05
U mnie to wogóle cuda sie działy, np na skrzyżowaniu prawie gasł, obroty prawie do zera, potem odrazu na 4tyś wskakiwały, i tak falowały, ciężko odpalała itp. połowe osprzętu wymieniłem i dalej to samo, i wkońcu wpadłem na to że woda może być w paliwie, tyle że u mnie to było połączone z agonia pompy paliwa. U ciebie też może być co innego, ale jeśli potankowaniu sie tak stało to można dolać tego dodatku nie jest drogie ok25zł napewno nie zaszkodzi, a można kosztów oszczędzić. Jak nie pomoże to można dalej sprawdzać filtry, kable, aparat itd, jednak to wszystko kosztuje, ja ponad 5 stówek wydałem na niepotrzebne rzeczy mechaników, i dużo czasu o nerwach nie mówie :cool:, a pomogła denatura za 3 zł :mad:
Od tego czasu wszystko robie sam:o

Gandiexn
04-03-15, 22:33
Możliwe że dzieję się tak poprzez spalony bezpiecznik od komputera (back up)? Nie mam teraz opcji sprawdzić ale wiem że jest spalony