PDA

Zobacz pełną wersję : licznik [angielka] VTI do Vgen-a



GizY
28-02-15, 17:34
siema. panowie potrzebuje schemat zamiany kabli w kostkach chcac zalozyc zegary z angielki vti do Vgen-a. szukalem ale nigdzie nie znalazlem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi.. mam tylko kostki do zegarow z Vgen-a gdyz zegary kupilem bez kostek..

GizY
02-03-15, 11:31
UP! UP! UP!

nikt nic niewie ????

Camellia Racing
02-03-15, 23:46
Zegary zawsze kupujesz bez kostek.
W manualu miałbyś mieć schematy elektryczne. Ewentualnie szukaj tematów o swapie zegarów. Wiem, że gdzieś był temat np o swapie zegarów z S2000

kostek_
03-03-15, 00:21
http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?202036-Licznik-VI-Gen-5d-Vti-do-Civic-EG4-Poradnik-krok-po-kroku

Słabo szukałeś :P

GizY
03-03-15, 14:36
Zegary zawsze kupujesz bez kostek.
W manualu miałbyś mieć schematy elektryczne. Ewentualnie szukaj tematów o swapie zegarów. Wiem, że gdzieś był temat np o swapie zegarów z S2000

nie koniecznie bez kostek;p skoro to uzywki to moze poprzedni wlasciciel jest na tyle mily zeby zostawic kostki z kawalkami kabli;p co do tych zegarow z s2000 to bodajze forumowicz robil taka kombinacje jak mial Vgena.. to te 17km bym podjechal do niego ale po co glowe zawracac jak juz wszystko mam..

dzieki kostek!;]

kubaszow
03-03-15, 19:11
A ma ktos jakis schemat przekladki z angielki do EJ/EK ?

Camellia Racing
05-03-15, 13:28
nie koniecznie bez kostek;p skoro to uzywki to moze poprzedni wlasciciel jest na tyle mily zeby zostawic kostki z kawalkami kabli;p

Nikt Tobie nie potnie wiązki kabinowej chyba, że płacisz za wiązkę+zegary. W innym przypadku zapomnij, że dostaniesz kostki.
Jest jeszcze jedna możliwość, że kupisz rozbitka i wyjmiesz sobie co tam chcesz ;)

kostek_
05-03-15, 17:25
Wiazka od zegarów jest oddzielna wiązka wpinaną pod bezpiecznikami ;) W 5g jest od zegarów, radia zapalniczki i przycisków przy kierownicy

wiesko1261
05-03-15, 17:34
ja kupowałem i trafiły się z kostkami :D tylko brałem z CRV , i z 7gena (poległem z połączeniami
z 7 gen,)
sporo ludzi niszczy bezwiednie :)