PDA

Zobacz pełną wersję : Kolektor ssący d16z6 w d16y7



susky
24-02-15, 17:20
Cześć, może Wy mi pomożecie. Szukam w tym necie i na forum nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Chciałbym przełożyć kolektor ssący w d16y7 na d16z6. Teraz jest pytanie, dzwoniłem do warsztatu i gość mi powiedział, że muszę załatwić sobie wiązkę i kompa od z6. To jak to w końcu jest.. Czy można to przełożyć bez wielkich kombinacji? Powiedzcie mi co trzeba zrobić bo akurat w tym to jestem trochę zielony. Dzięki za wszystkie informację dotyczące wymiany kolektora.

Kriss91
24-02-15, 18:41
Było wałkowane wiele razy. Wiązka zostaje seryjna. Będzie trzeba porozcinać peszle wiązki by udało się połączyć kostki z czujnikami. Przekładasz swoją przepustnicę do nowego ssaka, bo na niej masz praktycznie wszystkie czujniki, których będziesz używać. Aby jednak wszystko działało prawidłowo, musisz przełożyć pancerzyk linki przepustnicy z wersji z układem poziomym (np. Z6) do swojej starej przepustnicy. Komputer z Z6 będzie nieodpowiedni bez przeróbek. Zostaje stary, tak jak i wtryski które masz obecnie (te z Z6 są zbyt wydajne bez strojenia). Wpisz w wyszukiwarkę forum odpowiednie hasła a znajdziesz wiele tematów o przekładce.