PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana sprzegła Pomocy!!



MAciek W
13-10-05, 21:22
:sad: Czy tylko mam wymienic tarcze sprzęgła czy coś jeszcze???? :sad:

ppm702
13-10-05, 22:12
z tego co wiem przez tel ;) sprzęgło łapie przy podłodze i "zazębia" z opóźnieniem. Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że regulacji sprzęgła się nie wykonuje... więc pozostaje wymiana tarczy a być może i zacisku przy przebiegu oscylującym około 180k km

rem36
13-10-05, 22:17
wymienic calosc! Moze i po wymianie tarczy bylo by i okej ale jak ma za 10 tysi znowu zaczac sie slizgac albo nie trzymac na nowej tarczy jak nalezy to lepiej wymienic wszytko, bo spora czescia kosztow jest robocizna...

Dzida
13-10-05, 23:19
Jak najbardziej komplet...

Wymienisz docik - pochodzi, ale niedługo
Wymienisz tarcze... To chyba nie ona, a jeśli tak to sama tarcza bez docisku to nie będzie to...

Więc łożysko, tarcza i docisk do zakupu...

Nie wiem ppm, co miałeś na mysli mówiąc "regulacja sprzęgła", ale stary sobie kręcił, czy ma łapać wyżej - niżej dla wygody...

rem36
13-10-05, 23:34
4gie mialy regulacje bo sprzeglo bylo na linke, pozniejsze maja hyraulike i sie nic nie reguluje ale wogole to to sa problemy i sugestje!!!!!

havok
14-10-05, 07:46
stary sobie kręcił, czy ma łapać wyżej - niżej dla wygody...


Będzie do bani. Ja tak miałem zrobione przez poprzednią właścicielkę dla wygody. W trasie się czasem nieźle spociłem, jak przy wyprzedzaniu nie chciał bieg wskoczyć przy niższym ustawieniu pedału. Trzeba było podciągać pedał czubkiem buta do góry i wciskać ponownie. Głupia i niebezpieczna dla zdrowia zabawa. Ustawiłem w normalnej pozycji i chodzi jak ta lala.