PDA

Zobacz pełną wersję : crx del sol d16z6 TransTop ( przed kupnem )



sick
06-02-15, 11:02
Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowym użytkownikiem :)
przymierzam się właśnie do kupna Del Sol`ki z transtopem - oglądałem autko (cena dobra, troche do roboty - jak to bywa w autka 20 letnich:P )
wszystko ładnie pięknie , tylko słyszałem opinie o transtopie, że lubi się psuć... czy ktoś z was miał takową opcje w solce i mógłbym coś doradzić?
nie chce się wpierniczyć w mega koszty :)


pozdrawiam

Enrique23
06-02-15, 11:08
Przed zakupem swojej ogladalem jedna szt. Z trans.... Mechanizm czesto sie zacina i bez odpowiedniej konserwacji bardzo glosno chodzi , swap chyba ok. 2k kosztuje i no i waga sporo wieksza.... to tyle co ja widzialem i slyszalem ;-) jak szukasz zadbanej sztuki moze ja niedlugo bede sprzedawal ;-)

joker333
06-02-15, 12:29
20 letnie auto ze skomplikowanym jak na owe czasy systemem skladania dachu (około 30 czujników ) to gotowa recepta że coś będzie działało nie tak
a swap transtopa to cięcie budy
Fajny bajer ale moim zdaniem nie warty ewentualnych z nim problemów a swap tego to już w ogole bez sensu imho

Enrique23
06-02-15, 13:00
Dokladnie , lepiej manualny , masz pewnosc ze zawsze mozesz zalozysz dach ;-)

sick
08-02-15, 10:18
niestety już kupiłem, heh :)

CRX1
08-02-15, 16:11
Jak chodzi , nie zacina się , to wystarczy konserwacja jeżeli jej nie było i będzie działać . Pamietaj , że otwieranie i zamykanie odbywa się na postoju .

Kiper68
08-02-15, 21:46
Bardzo dobrze, ze kupiles. Ja mam solke z 97 z el.dachem i nic sie nie zacina wszystko chodzi swietnie a do tego skladanie dachu robi wrazenie :) pozdrawiam i oby autko sie sprawowalo!

Labed2007
09-02-15, 20:13
Oprócz konserwacji mechanizmu pamiętaj też o uszczelkach bo podejrzewam że nie łatwo już je dostać.
Fakt, 20 lat temu to dziewczyny musiały majtki przez głowę ściągać jak ktoś pokazał działanie transtop'u na światłach :D

Kiper68
09-02-15, 20:14
Uszczelki dostac idzie ale za to za jakie pieniadze. Jedyny minus tych dachow