PDA

Zobacz pełną wersję : Szuakm pomocy



uszek
04-02-15, 18:01
Witam, posiadam hanie coupe z silnikiem d15z6, od jakiegos czasu nie chce mi sie wpełni wkrecac na obroty tzn, do 6 tysiecy obrotow wszystko jest elegancko ale juz dalej to tak jak by jej brakowalo mocy, dodam ze silnik wszystko seria zadnych modow. Czy mial ktos taki problem lub wie co by moglo byc tego przyczyną? z gory dziekuje

BadElephant
04-02-15, 20:19
Nie zmieniłeś rozrzadu nie dawno? Czesto ząbek na rozrzadzie daje takie efekty. U mnie w d16y7 z kolei byl to jakis czujnik w aparacie zapłonowy, lecz na poczatek sprawdź ustawienie rozrządu :D

uszek
04-02-15, 21:55
Nie zmieniłeś rozrzadu nie dawno? Czesto ząbek na rozrzadzie daje takie efekty. U mnie w d16y7 z kolei byl to jakis czujnik w aparacie zapłonowy, lecz na poczatek sprawdź ustawienie rozrządu :D

Rozrzad owszem był zmieniany ale to sie zaczelo dziac niedawno a rozrzad był zmieniany w zeszłe wakacje. Ja tez stawiam na jakas usterke z aparatem lub jego ustawieniem. Zanim zaczne cos zmieniac i kase wydawac chcialem sie zapytac innych o ich opinie. Dodam jeszcze ze na biegu jałowym kreci sie normalnie do odcinki ale zas podczas jazdy do 6 tysiecy i koniec

BadElephant
05-02-15, 08:12
No to u mnie niezależnie czy jałowy czy noe krecil do 5800 i koniec. Jak masz możliwość to można podmienić aparat i zobaczyć czy pomogło

uszek
05-02-15, 09:58
Ja mieszkam w irlandii i tutaj ciezko dostac dokladnie ten sam aparat a jak juz jest to kosztuje sporo, ale i tak jednak sprobuje poszukac i sprawdzic