PDA

Zobacz pełną wersję : Maska 6-gen



Piter
09-07-08, 08:22
Witam
Wielokrotnie przeszukiwałem forum lecz nie znalazłem odpowiedzi na następujące pytanie - czy maska od hb 6-gen będzie pasować do sedana 6-gen - wydają się bardzo podobne lecz ktoś mi mówił że róznią się jakimiś wymiarami - czy ewentualnie ktoś ma do sprzedania taką masę?
Pozdrawiam

waw
09-07-08, 21:32
powinna spasic. roznice sa po i przed liftem

Lcfr
10-07-08, 00:01
czesci przodu są wymienne między: hb3d i qp2d
sedan ma inne
tak w 5 jaki i w 6 genie....

dochodzi jeszcze sparawa przedliftowa i poliftowa...

Piter
10-07-08, 08:05
Jaka więc jest między nimi różnica? - dzwoniłem do ASO i powiedzieli że jest taka sama - kto ma rację?

Sławek
10-07-08, 08:31
Przecież napisali że nie ma różnicy między HB, sedan i coupe. Sprzed litu są wymienne między sobą, i po lifcie tak samo. A przedliftowej z poliftową już nie zamienisz, ponieważ maska ma inny kształt ( m.in. wycięcie na reflektory).

Piter
10-07-08, 08:38
OK - dzieki za info

majler
26-07-10, 00:50
czyli jak chce zmienić maske w VIgenie (ej) to bez różnicy czy ona jest od hb czy sedana? zawne zeby byla przed liftem(w moim przypadku)

tommmmm
26-07-10, 12:08
czyli jak chce zmienić maske w VIgenie (ej) to bez różnicy czy ona jest od hb czy sedana? zawne zeby byla przed liftem(w moim przypadku)

tak

misiek707
31-07-10, 14:45
Nie chce zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Czy ma ktoś z was maskę "zamiennik" w civicu po lifcie? Bo przerabiam moj przod przedliftingowy na poliftingowy i musze jeszcze kupić maskę i nie wiem czy kupować zamiennik czy oryginał który i tak musze pomalować

okeciak89
31-07-10, 17:01
kolego, na Twoim miejscu nie ruszalbym zamiennika, szybko rdzewieje, gną sie jak tylko je sie dotknie i nie zawsze mozna je spasowac, takie jest moje zdanie, temat przezemnie przerabiany osobiscie (akurat nie w civicu) ale robie w branży auto częsci i cos wiem na ten temat

pozdrawiam