PDA

Zobacz pełną wersję : Manual serwisowy - Civic Coupe EJ2 d15b7 - HELP!



distroia
09-07-08, 02:53
Witam,
Jako że stałem się właśnie właścicielem Civica coupe PRO-TEC z 1995 r, rozpocząłem poszukiwania manuala serwisowego poświeconego temu modelowi. Przejrzałem to forum (inne zresztą też) wzdłuż i wszerz, ale niestety jedyne co udało mi się znaleźć to manuale do HB i sedanów. Również książka "Sam Naprawiam..." jest 'od wszystkiego', a więc jak dla mnie 'do niczego'.
Oczywiście silnik d15b7 jest opisany w tych manualach które mam, ale tak jak napisałem wyżej, nie są one poświecone mojej wersji nadwozia czyli EJ2. Niby znalazłem jakiś manual od coupe, ale jest niekompletny i brakuje kilku rozdziałów, poza tym jest po angielsku. Nie mam wprawdzie problemów z tym jezykiem, ale porównując choćby taki angielski manual z jego polskim odpowiednikiem do Accorda V gen mojego taty, to pierwsze co się rzuca na myśl to tysiąc razy łatwiejsza praca z polską wersją :)
Tak więc, czy ktoś ma w posiadaniu, albo zna namiary na pełen manual do mojego nowego civa? Najlepiej w jezyku ojczystym, ale i angielski przeboleję.
Bedę niezmiernie wdzięczny za pomoc :D
Pozdrawiam!