PDA

Zobacz pełną wersję : Kratka wentylacyjna w bagażniku



Kriss91
24-01-15, 12:58
Mam problem z wiecznie parującymi szybami. Przy okazji swapa na B musiałem pozbyć się klimy, więc jest to teraz jeszcze bardziej uciążliwe. Wiadomo, że zabrudzony filtr kabinowy i piasek we wnętrzu mocno pomaga zbieraniu się wilgoci we wnętrzu, lecz u mnie problem leży najprawdopodobniej gdzie indziej. Mianowicie w bagażniku po lewej stronie, w miejscu gdzie powinna być kratka wentylacyjna, mam... włókno szklane. Któryś z poprzednich właścicieli wpadł na genialny pomysł by ową kratkę usunąć a sam otwór zaślepić. Najprawdopodobniej to właśnie przez to tak łatwo zbiera mi się wilgoć na szybach.
I tu właśnie zaczynają się moja pytania. Czy jest szansa dostać nową sztukę takiej kratki? Jak była ona seryjnie montowana (klej/zaczepy/śruby)? Czy znajdę gdzieś na necie jakieś wskazówki dotyczące montażu tej kratki? Chciałbym to zamontować w sposób możliwie jak najbliższy serii, a nie mam pod ręką innego 6 gena.

HEG8
25-01-15, 23:13
Szrotu w warszawie nie masz??

Kriss91
26-01-15, 01:08
Nie w pobliżu mnie. W ciągu tygodnia po prostu NIE MA MOŻLIWOŚCI, żeby udało mi się znaleźć czynny szrot kiedy kończę pracę.