PDA

Zobacz pełną wersję : Vtec a VTI



VITEK
07-07-08, 18:20
jakie moze byc oznaczenie silnika Vti civic 5 gen? chcialem poszukac kilku rzeczy z tej wersji do mojego vteca . Czego inne wersje nie miały oprócz vti a co moze przypasowac do mnie? Co warto przełożyć? moj to D16Z9,
Rozporke juz zamówiłem - ale bez srub- przypasuje jakieś?

eVok
07-07-08, 19:12
b16a2?

Lcfr
07-07-08, 20:55
jakie moze byc oznaczenie silnika Vti civic 5 gen? chcialem poszukac kilku rzeczy z tej wersji do mojego vteca . Czego inne wersje nie miały oprócz vti a co moze przypasowac do mnie? Co warto przełożyć? moj to D16Z9,
Rozporke juz zamówiłem - ale bez srub- przypasuje jakieś?

VTi civic 5 gen to b16a2
nie wiem jakich rzeczy szukasz-mechanika,blacharstwo czy coś innego-zależnie od tego wiele czesci może przypasować bądz zupełnie nie pasować...
poza tym NIE WIEMY co może pasować do ciebie bo nie ma info czym jeździsz (mozna sie TYLKO domyślać ze d16z6)
a b16a2 i d16z6 to zupełnie inne motory (choc moga być bardzo podobne nadwozia)

VITEK
07-07-08, 21:35
wspomniałem ze "moj to D16Z9", a szukam czesci mechanicznych, wspomagających osiągi i dodających sportowego ducha! słyszałem ze mozna zamontowac tarcze z tyłu od tego modelu.

Lcfr
07-07-08, 22:49
wspomniałem ze "moj to D16Z9", a szukam czesci mechanicznych, wspomagających osiągi i dodających sportowego ducha! słyszałem ze mozna zamontowac tarcze z tyłu od tego modelu.
od tego albo od eg5....