Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Civic ek4 Centralny zamek + instalacja pilota bezprzewodowego



riseofeagle
11-01-15, 10:15
Witam, zastanawiam się czy trudno jest zainstalowac bezprzewodowego pilota do centralnego zamka w mojej VI - tocze sie nia juz od dluzszego czasu i jest to element ktorego ewidentnie brakuje w tym samochodzie. Instalował ktoś z was już centralke pilota do civica? Jeśli tak to prosze o jakies wskazówki...

Genax
11-01-15, 12:38
Po prostu załamka. Temat poruszany trilion razy, a ludziom i tak ciężko poszukać na google. Następnym razem radzę trochę poszukać bo mnie to zajęło 2 sekundy.

http://www.civic5g.pdg.pl/silnik.php?art=c_z

riseofeagle
11-01-15, 18:28
Dziekuje. Mozesz mi wytlumaczyc po co do tej operacji byl potrzebny silownik ?? nie mozna sterowac mechanizmem juz zainstalowanym w drzwi ??

Genax
11-01-15, 18:49
Siłownik masz jedynie w drzwiach pasażera dlatego do drzwi kierowcy musisz zamontować dodatkowy siłownik :) jak jesteś z okolic Poznania to mógłbym pomóc :)

riseofeagle
19-01-15, 10:20
Dzięki za informacje :) teraz już mam wszystkie potrzebne dane do diy kita.

Piter90
19-01-15, 12:00
Wydaje mi się, że jest możliwość, że jest oryginalny siłownik lewych drzwi. Ja mam do swojej oryginalny pilot centralnego zamka (niestety zepsuty), więc siłownik, choć nie ściągałem boczka drzwi lewych, musi być. Warto najpierw to sprawdzić.