PDA

Zobacz pełną wersję : 2 silniki - 1 civic ;-)



PussyFaN
17-11-04, 18:06
Witam ...

Otóż tak wymyśliliśmy sobie, że czemu nie mieć 2 silników w jednym Civic-u ;-)

Proszę o opinie jak Wam się ten pomysł podoba, albo i nie podoba :]
Wszystko jest wykonane areografem cyfrowym odręcznie, żadnych szablonów tylko zdjęcie i wyobraźnia. Jakość zdjęć nie najlepsza, ale taka pogoda niestaty.

http://www.garazteam.neostrada.pl/art.htm

pozdro

lukiasz
17-11-04, 18:26
fajne!!
tylko co to ma wspolnego z tym dzialem?

boomer
17-11-04, 18:28
Zawsze sceptycznie podchodzilem do areografow, choc widzialem dziela ktore wydaly mi sie ciekawe. Wyglada ciekawie, nawet mi sie podoba (nie pieje z zachwytu dlatego ze nie przepadam za areografami a nie ze ten kiepski). Duze brawa za to ze bez zadnych szablonow, ktos ma niezle zdolnosci :) Wg mnie :one:

ARTX
17-11-04, 18:33
dla mnie OK, sam kiedys mialem areograf :lol:


tylko co to ma wspolnego z tym dzialem?
no to jest dział tuning & technika wiec można to podciagnac pod tuning :wink:

Mystek
17-11-04, 19:13
Hmm mnie to jakos nie podchodzi, fajnie wyszlo to fakt tylko ja za takimi bajerai nie przepadam pozdro ;)

Banzai
17-11-04, 19:19
Jeżeli chodzi o wykonanie/jakość to jest to konkretnie zrobione.
Jednak sam pomysł aerografu jest ok, ale na 22 kołowych amerykańskich truck'ach, a nie na Hondach.

LIO
17-11-04, 19:31
Z racji tego ze chodzilem do szkoly o kierunku zblizonym do plastycznego i mialem kontkat z naprawde zdolnymi ludzmi, to mialem okazje podziwiac prace wykonane aerografem. Tak wiec moge powiedziec, ze wykonanie nie jest zle, na tyle co tutaj zostalo zaprezentowane. To ze zostalo zrobione nie od szablonów, to raczej normalne, nie wiem, kto maluje od szblonów, nawet graficiarze, przy najbardziej skomplikowanych grafikach ich nie uzywaja.
Jedno jest pewne, pozbylbym sie tego z Hondy, to nie jest fajne, ani ladne na aucie, chyba ze tak jak wspomnial banzai na amerykanskim trucku.
Chyba zeby zrobic cos w rodzaju vinyli, zamiast wyklejanych, to malowanych, ale nie zadne ryzuneczki, typu gola baba :D

MartinS
17-11-04, 23:51
Pracy i trudu włożono dużo, efekt jak najbardziej dobry, ale ja też nie przepadam za takim malowaniem auta, a zwłaszcza hondy:)

Franek
18-11-04, 00:44
mi to srednio podchodzi taki areograf :?

adamsa
18-11-04, 09:46
dla mnie pomysl malowania jest ok, tylko ja wole bardziej dyskretne malunki, sam chcialem pomalowac swój ale nie mam wykonawcy. mozna na priv koszty takiego malunku

Saxo Rulez
18-11-04, 11:12
Zapewne dużo pracy w to ktoś włożył ale mi się nie podoba zupełnie.. Ja jestem przeciwnikiem malowania czegokolwiek na samochodach, a vinyle to też jakieś skromne preferuje. Jedynym miejescem gdzie sprawdzają się takie aerografy to np. Tuning Show - tam to fajnie wygląda, Honda na 20", cały interior zrobiony i eleganckie vinyle...

Tomo
18-11-04, 11:25
Świetny pomysł!

jinjet
18-11-04, 15:12
a mi sie bardzo podoba 8)

Marcel
19-11-04, 09:46
no PussyFAN ładny wrzucik siostra sobie zapodała - bardzo ładnie :wink:


serdecznie pozdrawiam 8)

hubiii
20-11-04, 10:46
mi tez sie podoba !!!!!!!!!!!!!!11
i tez sie kiedys tym zajmowalem ( i mysle o powrocie do arogf ) heheh :D

brawo ..
mam nadzieje ze ta hondzia jeszcze troche bedzie mala dodatkow bo z tym samym grafity NA MASC wyglada pusto .. cos na bokach!!!!!! :)) hehe i bedzie naprawde spox

graTULUJE ODWAGI I ZDOLNOSCI

ARTX
21-11-04, 22:52
znalazłem swojego byłego.. :twisted: tylko sie nie smiejcie :oops:

http://img6.exs.cx/img6/4409/rear.jpg

LIO
21-11-04, 22:59
Ja sie usmieje, bo miales ja zrobiona na sprzedaz bez tego, a przed samym sprzedaniem to walnales :D tragedia ;)

ARTX
21-11-04, 23:07
to zawazylo na sprzedazy :wink: klijentowi sie b. spodobal :twisted:
może na swoim 3d walniesz :lol:

Pati
22-11-04, 11:31
wykonanie samo w sobie jest :one:
ale w polaczeniu z civiciem jest :587: :704:

GTBart
22-11-04, 15:46
A mnie sie podoba, ładne dzieło!
ps: a na jakim aucie poza truckami bedzie to wygladac dobrze?? Bo z tego cio tu czytam to na honde nie :P

Ale wykonanie jest ;)

sc0rpion
22-11-04, 16:47
znalazłem swojego byłego.. tylko sie nie smiejcie

boshe jak ja to zobaczylem to pomyslalem zes chyba na glowe upadl
przeciez to wyglada ni w piz*ę ni w oko, a w dodatku jak malowane kredkami :563:

ARTX
22-11-04, 16:58
juz kiedy pisalem, ze pewnego "pieknego" dnia zdecydowalem, ze przerobie cifa i tak go przerobilem całego, ze byl dla mnie paskudny - dlatego go sprzedalem :lol:
moj obecny bedzie najpiekniejszy by Si 8) :D

igor
22-11-04, 17:43
ladne :D a co to za plama nad wydechem jest?

a jakas zaba niebieskooka z rogami :D

civic z lohnes (czy jak to sie pisze) :D

ARTX
22-11-04, 18:07
a jakas zaba niebieskooka z rogami
sam jestes zaba

jinjet
22-11-04, 18:11
nie no bez urazy ale jednego areografu z drugim nie mozna porownac. juz kiedys pisalem co mysle o tym smoczku... :)

sc0rpion
22-11-04, 18:19
wezcie sie juz nie smiejcie z ARTXa, obiecal poprawę :lol:

igor
23-11-04, 00:17
no ok przepraszam ponioslo mnie :D