PDA

Zobacz pełną wersję : Płyn chłodzący motul



endriu286
02-12-14, 22:08
Witam co sądzicie o takim czymś można zalać
http://www.larsson.pl/plyny-chlodzace,931,news.html

Szuman
02-12-14, 22:16
imo przerost formy nad treścią. jeżdżę od dawna na zwykłym prestonie i nie miałem problemów z chłodzeniem nigdy

endriu286
02-12-14, 22:24
imo przerost formy nad treścią. jeżdżę od dawna na zwykłym prestonie i nie miałem problemów z chłodzeniem nigdy

Ja też śmigałem na prestonie ,ale tak pytam od przybytku głowa nie boli :)

Szuman
02-12-14, 22:33
z czasem zacznie boleć;)
nad płynem chłodniczym myślę że nie ma się co rozczulać. np w wózkach widłowych z silnikiem VW na zbiorniczku jest symbol płynu g12, jak to w vagu. zalewa się do nich zwykłe borygo, chodzą po 10k mth i nic im się nie dzieje. a jak zapytałem znajomego co mogę dolać do A4, powiedział że tylko g12 bo będzie lipa. <- takie tam gadanie

Liero
02-12-14, 22:38
Ze swojej strony polecam Dynagel 2000 , uzywam tego plynu i w civicu i w CBRce (motocyklu) plyn , jesli chodzi o chlodzenie w cieple dni, jest duzo lepiej niz na plynie ktory kiedys tam byl zalany w obu maszynach,wiec ze swojej strony moge polecic a baniak 5L nie jest taki drogi.

Karpiczek
02-12-14, 22:49
A dużo lepiej to co oznacza?

endriu286
02-12-14, 22:57
z czasem zacznie boleć;)
nad płynem chłodniczym myślę że nie ma się co rozczulać. np w wózkach widłowych z silnikiem VW na zbiorniczku jest symbol płynu g12, jak to w vagu. zalewa się do nich zwykłe borygo, chodzą po 10k mth i nic im się nie dzieje. a jak zapytałem znajomego co mogę dolać do A4, powiedział że tylko g12 bo będzie lipa. <- takie tam gadanie

Trochę już boli , bo jeszcze tyle pracy mnie czeka ,ale damy radę . Jak robiłem w serwisie to też mówili ze tylko g12 , laliśmy inny i też ok tylko tyle że kolor się zmieniał trochę


Ze swojej strony polecam Dynagel 2000 , uzywam tego plynu i w civicu i w CBRce (motocyklu) plyn , jesli chodzi o chlodzenie w cieple dni, jest duzo lepiej niz na plynie ktory kiedys tam byl zalany w obu maszynach,wiec ze swojej strony moge polecic a baniak 5L nie jest taki drogi.

Czytałem trochę o tym i temper wrzenia też ma podobną Dzięki za info :)