PDA

Zobacz pełną wersję : mam mozliwość kupienia głowicy do d15 b7



sajmon1100
08-10-05, 15:30
i pytanko -aktualnie jest 115 ps/141 nm ,czy Opłaca sie kuppić taką głowice i ją na spokojnie pożeźbic? ile bym zyskał i czy jest sens sie w to bawic- i co mozna z nią zrobić

F-I-F-E-R
08-10-05, 16:30
Lepiej sobie dozbieraj kaski i kup głowice z d16z6 bedziesz miał v-tec'a i czas na dodatkową rzeźbe ...

sajmon1100
08-10-05, 16:38
Lepiej sobie dozbieraj kaski i kup głowice z d16z6 bedziesz miał v-tec'a i czas na dodatkową rzeźbe ...
:D ale papy niemam..... na vteca , tak to samą głowice bym zakupił i w 1 dzien zapodał ,bez zmian innych dupereli ,tylko glowiczke poźeżbić

[ Dodano: Sob 08 Paź, 2005 ]
co? nikt niewie? widać ze sami fachowcy ...od gadania i zyebek :roll:

nick__t
10-10-05, 09:00
Sajmonku ile mi dasz za głowice?
Moge sprzedać ale niechętnie - więc kwestia ceny. Czekam na propozycje :wink:
Moni.

sajmon1100
10-10-05, 16:03
Sajmonku ile mi dasz za głowice?
Moge sprzedać ale niechętnie - więc kwestia ceny. Czekam na propozycje :wink:
Moni.
narazie musze sie dowiedziec czy jest sens żeźbić bo jeszcze mi nikt nic dobrego nie powiedzial ,a ja chce znać konkrety :roll:

LIO
10-10-05, 16:07
co? nikt niewie? widać ze sami fachowcy ...od gadania i zyebek

skleć sensownego posta, to może ktoś odpowie

masz w podpisie D15B7, i chcesz kupic D15B7
napisałeś moc auta, nie napisałeś, jak to osiągnąłeś
nie napisałeś, co chcesz rzeźbić z tą głowicą, na jakim poziomie itd
to jakiej odpowiedzi oczekujesz

na chwile obecną to odpowiedz FIFER'a jest całkiem OK

Pati
10-10-05, 16:17
dla mnie jedyny sens kupowania drugiej glowicy (takiej samej) jet jedynie wtedy kiedy chcesz ostro podlubac, a nie mozesz zostac bez auta. w przypadku kiedy mozesz sie bez auta obyc, to wzialbym ja tylko za darmo, do eksperymentow.

sajmon1100
10-10-05, 21:21
dla mnie jedyny sens kupowania drugiej glowicy (takiej samej) jet jedynie wtedy kiedy chcesz ostro podlubac, a nie mozesz zostac bez auta. w przypadku kiedy mozesz sie bez auta obyc, to wzialbym ja tylko za darmo, do eksperymentow.
no wiesz głowic za darmonikt nie daje....

[ Dodano: Wto 11 Paź, 2005 ]


co? nikt niewie? widać ze sami fachowcy ...od gadania i zyebek

skleć sensownego posta, to może ktoś odpowie

masz w podpisie D15B7, i chcesz kupic D15B7
napisałeś moc auta, nie napisałeś, jak to osiągnąłeś
nie napisałeś, co chcesz rzeźbić z tą głowicą, na jakim poziomie itd
to jakiej odpowiedzi oczekujesz

na chwile obecną to odpowiedz FIFER'a jest całkiem OK

b2/b7 - to jest to samo jeśli chodzi o głowice

zmienione mam - kolektor 4-2-1 mugen racing , stozek z zimnym dolotem , brak katalizatora (przelotówka zamiast kata z accorda 2.0) -końcowy M-tech ,chip
moc schamowana na sliżgającym sie sprzęgle 111 ps (wg diagnosty gdyby nie sprzęgło -koło 117 ps) moment 141nm

a głowice mam seryjną tzn ,nieplanowana niepolerowana ,niedłubana ,a pytanie moje - mam okazje kupić druga TAKĄ SAMĄ głowice i przez zime ją np :splanowac (tylko niewiem ile?) , wypolerować kanały ,dotrzeć zawory ,być moze zmienic wałek na d16a6 ),wymienić sprężyny na twardze

i czy jest sens sie w to bawić -ile mocy moge zyskac (bo jeśli 3-5KM i 5nm to wg mnie niema sensu -ale jeśli juz od 7-10 km i pow 10nm moment-to mysle ze warto

cena kompletne j głowicy b2 mam od gościa za 100zł