PDA

Zobacz pełną wersję : Civic V Generacja wstępny kosztorys a moc



M@tt
29-09-14, 05:05
Dziękuje wam wszystkim za odpowiedzi wiem już na czym stoję i stwierdzam, że idze na złom,

Gorliś
29-09-14, 06:17
Mozesz zlomowac. Za 15k nie ogarniesz 270-300 KM.

Bead
29-09-14, 10:56
W 15k ogarnie się 300km. D16 na korbach b20 i tłokach vitara. Budżetowo ale będzie to śmigać. Ale pomyśl czy jest sens budować kolejne mocno auto, skoro już takowe posiadasz :). A tak na marginesie. Z jakiego miasta jesteś ?

Gorliś
29-09-14, 12:05
Ale mowa jest o B18 lub H22.
A kupowanie i przygotowywanie civica, zeby wygrywac na zlotach civica zawody na 1/4, ktore zazwyczaj sa dodatkowa zabawa, to totalny bezsens.
Przygotuj lepiej swoje audi i startuj w normalnych zawodach jak Night Power czy Ultimate 1/4 Grand Prix Polski.

Wenega
29-09-14, 13:59
hmm.. Honda na złom miała iść.. no to 15 tysi na bank mało..

silnik B18/H22 - kompletny swap z 5 tyś
graty na turbo - 3-4 tyś plus ewentualny montaż i strojenie kolejne 2-3 tyś

no i masz z 220-250 koni może, kolejne to już po zakuciu czyli kolejne tysiące

przydałoby się żeby jeszcze hamowało, czyli swap hamulcy -1,5 tyś


przydałaby się trakcja też, czyli:
- regeneracja zawiasu, na poli - 1 tyś
- amory +sprężyny minimum 1,5 tyś
- opony - 2 tyś

+ wszystko to co wyjdzie w międzyczasie czyli drążki, sworznie i inne końcówki..

dziwi mnie, że tjuner posiadający pomodzonego paska i audi nie wie jakie będą koszty projektu.. :cool:

M@tt
29-09-14, 15:11
DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZI WIEM JUŻ NA CZYM STOJĘ I STWIERDZAM, ŻE IDZE NA ZŁOM,

Chyba , że ktoś chce coś odkupić :P

Gorliś
29-09-14, 15:30
Tak jak przewidywalem. W powaznych zawodach nie chcesz startowac, tylko zgarnac puchar na jakims pikniku, gdzie ludzie (przy okazji fani marki, ktorzy hondami sie interesuja) przyjechali sie pobawic. Zreszta nie wiem o jakim zlocie civicow mowisz, ale na takim zlocie CKPL, doladowanym civiciem na smieszne 300KM to tez sie na pudle nie zmiescisz.
Na night power czy ultimate sa rozne klasy, moze uda Ci sie cos powalczyc, moze nie, ale bedzie to prawdziwa rywalizacja.
A jak masz takie parcie na puchary, to kup sobie kilka w sklepie, drogie nie sa, a bedziesz mial co na polce postawic.