PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy ze zbieżnością



I3uC
25-09-14, 21:31
Hej byłem zrobić zbieżność w swojej Hance i generalnie jakieś są problemy z ustawieniem. Gość twierdzi, że coś jest lekko przestawione ( koło od kierowcy do błotnika ma więcej miejsca jak od pasażera) Wrzucam fotkę z wyników. Może wy powiecie mi co to może być i co trzeba wymienić. Help

LINK (http://krystianzak.wrzuta.pl/obraz/4Yg9kcqiHOH/honda_z)

chudypiter
25-09-14, 21:48
Po wynikach obstawiał bym rejony górnego wahacza ( stwierdzam to po pochyleniu koła )

wwljohn
26-09-14, 16:47
Ściąga auto? Na jaką okoliczność robiłeś zbieżność? Z nudów, czy coś było wymieniane?

I3uC
29-09-14, 09:34
Wiesz co auta jedzie prosto. Jedynie gdy się zatrzymuję to kierownica lubi się lekko w lewo przekręcić. Zbieżność robiłem by sprawdzić czy wszystko jest ok.

wwljohn
29-09-14, 20:30
Zawsze lekko w lewo ucieka? Pamiętaj, że nasze "równe" drogi również są powodem takiego zachowania. Aby się upewnić, czy jest wszystko ok pojedź na sprawdzenie hamulców na stację diagnostyczną. Wezmą za to 10zł albo machną ręką, ale jeśli na rolkach auto będzie ustawiało się równo, to jest wszystko ok. Po tylu latach karoseria nie jest idealna, więc pewne różnice zawsze będą.

romekex
29-09-14, 20:44
ja bym sprawdzil stan tulejek tych w dolnych wachaczach ktore sie przykeca do wozka jak sa sparciale to sie dzieja rozne glupie rzeczy uciekanie auta przy przyspieszaniu hamowaniu itp