PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe tarcze i klocki na gwałt !!



anderfelt
04-09-14, 19:58
Witam,

Na gwałt potrzebuje zmiennic tarcze i klocki na przednia oś. Obecnie latałem na Ate + Ferodo DS Performance, lecz tarcze odmówiły posłuszeństwa i na jednej z nich jest 6 pęknięć w które jestem w stanie włożyć zapałkę, dla bezpieczeństwa chcę jak najszybciej zamówic jakiś zestaw i wymienić, tylko sie zastanawiam czy kupic jakies zwykle gladkie tarcze i do tego jakies lepsze klocki, czy poprostu dolozyc pare stówek i kupić coś porzadniejszego ? Powiedzmy ze budzet jakim dysponuje na caly komplet wynosi 600-700zł, więc co polecacie do tej sumy ?? Mysłałem nad Speedmax 262mm nacwiercane + klocki SP PERFORMANCE STREET PLUS, lecz klocki maja byc dostepne dopiero na koniec miesiaca, wiec jak dla mnie za dlugo by zwlekac z wymiana. Co polecacie od siebie? Prosze o jak najszybsze odpowiedzi, z gory dzieki

PlushaQ
04-09-14, 20:28
Tarcza TRW + Ferodo Premier. Poza tym - jest cała zakładka "Swap hamulców" gdzie są polecane dobre zestawy.
Z tego co napisałem w pierwszym zdaniu jestem mega zadowolony.
Domyślam się, że "porządniejsze" - Twoim zdaniem - to te nacinane Speedmaxy?

skolopendra
04-09-14, 20:30
http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?66492-Tarcze-i-klocki-co-si%EA-teraz-rozs%B1dnie-kupuje

szukaj!