PDA

Zobacz pełną wersję : Przygasanie zegarka itd.



Mailo
31-08-14, 18:08
Witam, otóż mam takie pytanie co może być tego przyczyną?

Już wyjaśniam, po włączeniu świateł postojowych/mijania whatever...wszystkie podświetlenia deski, zegarka itd przygasają do takiego stopnia że kompletnie nic nie widać, chyba że jest noc ale to też niezbyt wyraźnie. Na rzeczach elektrycznych, przewodach się totalnie nie znam nawet w najmniejszym stopniu także wolałem zapytać.
Jeżeli trzeba będzie to nagram filmik jak to wygląda ale pewnie wiecie o co chodzi ;)

Pozdrawiam ;)

sparco
31-08-14, 18:13
dostajesz się do kostki zegarka, przecinasz czerwono-czarny kabelek, izolujesz go i cieszysz się widocznym zegarkiem ;)

Mailo
31-08-14, 19:15
Wytłumaczysz co ten zabieg dokładnie zrobi ;D ? chciałbym rozpocząć naukę w tym kierunku z różnych źródeł ;D Takie info się przyda ;D

Gibbon
01-09-14, 06:52
Zegarek przygasa gdy włączasz światła żeby nie raził Cię w nocy. My jeździmy 24/7 na światłach więc zegarek może być niewidoczny w dzień. Utniesz kabel, o którym pisał kolega to zegarek przestanie przygasać po włączeniu świateł.

Mailo
01-09-14, 12:23
A Dimer obejmuje tylko regulację podświetlenia zegarów (Nie mam więc nie wiem ;p) ? I jakiś sposób by wyciągnąć ten zegarek bez zbędnego zadrapania plastików ?

Dzięki bardzo za odpowiedzi ;)

I3uC
03-09-14, 18:57
Zegarek zegarkiem ale jak pozbyć się przygasania całej deski ( przełączniki )

Mailo
03-09-14, 20:08
Ooo w sumie dobre pytanie ;) przyłączam się do niego ;) Jest to możliwe ?

I3uC
03-09-14, 20:15
Wszystko jest możliwe, pytanie jak to zrobić :)