PDA

Zobacz pełną wersję : no i stłuczka....



adamkatowice
01-08-14, 22:40
żona (nie lubię tego słowa, czuję się stary jak jest wypowiadam ;)) jechała...
ona kogoś w tył, ktoś ją w tył - efekt zderzak tył (może coś pod nim?), zderzak przód (kratki, halogen, lampa led, ksenon jest luźny - pewnie jakieś ucho).
na pierwszy i drugi rzut oka po aucie stłuczki nie widać, ale była.
i teraz pytanie do szanownych WAS ;)
wie ktoś może ile w aso kosztuje goły ksenon, goły zderzak przód zwykły i areo, goły zderzak tył zwykły i aero....
pomyślałem, że może dopłaciłbym różnicę dealerowi i założył oba z wersji aero....
a o ksenon pytam z czystej ciekawości, bo pewnie nokautuje ceną....
a samochodem cały czas nabijamy kolejne kilometry i z naprawą się nie spieszy ;)

KingKong
02-08-14, 10:14
Adamie, łączę się z tobą w bUlu :P
Sam w zeszłym roku przydzwoniłem w auto przede mną (choć nie jechałem szybko, myślę że stary scenic poszedł do kasacji) i miałem wymieniany zderzak przedni, maskę, reflektory i chłodnicę klimy. Mało, a kwota na frze 18tysi br :) Anyway, zderzak: 2000PLN br; atrapa 706; jeden reflektor zwykły (komplet - cokolwiek to znaczy) 1150; znaczek H 127 :D Dobrze że możesz dalej jeździć, moje auto ponad 3 tygodnie robili.

adamkatowice
04-08-14, 10:01
dla Kolegów, dzielę się kilkoma przykładowymi cenami części - ceny brutto, bez rabatu.
ksenon 2226
zderzak przód biały perła 2078
zderzak tył biały perła 2127
halogen 934
lampa led 1033
kratka prawa (pod halogen) 94
podstawa tablicy 190
ramka czujnika parkowania 260
grill 725
spryskiwacz 510
kratka zderzak środek 492
ślizg ksenona 100

zombie6
04-08-14, 12:48
A AC nie ma ? Bo niby drobna stłuczka, a kasy kupa, a nie wszystko na pewno jeszcze widać....
A żonę do klatki za karę ! :cool:

adamkatowice
04-08-14, 13:16
AC jest, a za żonę do klatki idzie teściowa (dla przykładu i zasady) !
Zastanawiam się czy naprawiać czy nie, śladu po stłuczce brak ;), tzn. przód wymaga rozebrania i poskładania, lampy mają pourywane uszka (po jednym) i tyle, a zderzak urwany zaczep - wyskoczył, lakierniczo wszystko zeszło po polerce. Oględziny mam za 1,5 tygodnia (jestem na urlopie), zobaczymy co wyjdzie w kalkulacji.