PDA

Zobacz pełną wersję : Zalewa mi bagażnik (coupe) :(



pizzabhoy
31-07-14, 21:42
Hej,

mam EJ6 coupe i dzisiaj zauważyłem wodę za tapicerką z lewej strony bagażnika. Dostaje się ona przez zaznaczone na zdjęciach miejsca. Przy ciągłym strumieniu z węża ogrodowego bagażnik nabiera wody dość szybko, również wczoraj po ulewie miałem jej znaczną ilość więc to raczej palący problem. Ktoś zetknął się z podobnym problemem i wie jak to uszczelnić?

zdjęcia: http://imgur.com/a/fCY30

Pozdro

Sheiva
31-07-14, 22:12
Ściągnąć zderzak, wykręcić odpowietrznik, ściągnąć i ewentualnie udrożnić odpływ z szyberdachu, wypchnąć tą jedną spinkę i wszystko ładnie podkleić na sylikon nie zawierający octu i problem z głowy.

Piterson
31-07-14, 22:21
sprawdź przy okazji stan błotników wewnątrz, wiadomo ze rdza tam pożera blachę i mamy powódź w bagażniku.

kaktusr
01-08-14, 02:22
Heh ja tak miałem i wypioł się odpływ od szybra i lecialo do auta przez co miałem ładnie juz zardzewiałe bo musiało dobrze lać sie poprzedniemu właścicielowi. Teraz jak robiłem blachę to puściłem nowe węże bezpośrednio przez dziure bez takiego gumowego "cycka"

ABG
01-08-14, 07:04
Uszczelnij lampy jeszcze. Często tam cieknie, u mnie tak było

hellrider
01-08-14, 08:28
Do uszczelnienia lam polecam materiał używany w drukarniach, zwie się Blockout 800. Przykladasz stara uszczelkę odrysowujesz, wycinasz i zakładasz stara z nowa. Ja tak mam i sucho. A lało mi się niemiłosiernie.

Wysłane z mojego GT-I8160

pizzabhoy
01-08-14, 10:24
Co do rdzy po drugiej stronie błotników to ten żółty kolor po prawej stronie na pierwszym zdjęciu to jest właśnie podkład reaktywny, bo tam w oddali już nieźle ruda tańczyła i zabezpieczyłem właśnie dzień przed odkryciem tych przecieków.
Spod lamp raczej się nie leje, a wycieka gdy leję na szczelinę między błotnikiem, a zderzakiem - no nic będę musiał go zdjąć i zobaczyć jak tam to wszystko wygląda. Mówicie, że ta zaznaczona rurka to jest odpływ od szybra?

Piterson
01-08-14, 11:58
a wycieka gdy leję na szczelinę między błotnikiem, a zderzakiem
czyli masz odpowietrznik do uszczelnienia

Mówicie, że ta zaznaczona rurka to jest odpływ od szybra?
taK

kaktusr
01-08-14, 21:18
Sprawdź jeszcze czy napewno odpływu są drozne na końcu tej gumki od zewnętrznej strony ja gumka ma taką "cipke" na końcu która się zapachane od syfu wtedy wodę wypycha i leci do srodka

kaktusr
02-08-14, 00:51
Do uszczelnienia lam polecam materiał używany w drukarniach, zwie się Blockout 800. Przykladasz stara uszczelkę odrysowujesz, wycinasz i zakładasz stara z nowa. Ja tak mam i sucho. A lało mi się niemiłosiernie.

Wysłane z mojego GT-I8160

Jak to wygląda i gdzie takie cudo dostać ?

dreju
02-08-14, 08:34
Do uszczelnienia polecam ci klej do szyb, silikon dobrze blachy się nie trzyma i lubi się pod nim zbierać woda. Po jakimś czasie spuchnie wszystko i będzie jeszcze gorzej.

kaktusr
07-08-14, 21:12
Chcesz uszczelniac lampy klejem do szyb? POWODZENIA!