PDA

Zobacz pełną wersję : jak zamontować dokładkę PU przód ej9 hb przedlift?



SIMBA
18-07-14, 21:50
Czołem koledzy,

zamierzam jutro montować halogeny od Jarusnet'a i przy okazji demontażu zderzaka zainstalować dokładkę type-r z PU w mojej suczce. Czy ktoś mógłby podesłać mi foto, na którym taka dokładka jest dobrze położona, abym mógł się posłużyć nią jako wzorem? Czego użyć do montażu? Osobiście rozważałem jedynie wkręty po bokach, by dokładka była ruchoma, co może być dla niej zbawienne w przypadku mocniejszego przytarcia. Moja dokładka posiada również trwałe "falowane" zniekształcenie położone centralnie, w miejscu wsuwania jej na zderzak. Jak się pozbyć tego zniekształcenia? Podgrzać po założeniu czy przed i wyprostować? Czym to podgrzać? Jakiego rodzaju wkręty warto kupić? Czy gdybym decydował się na klej, to jaki kupić najlepiej (sylikon do szyb BOLL wystarczy?)? Czy w przypadku klejenia dokładki (montaż na stałe) i konieczności holowania samochodu w przyszłości, możliwe jest bezproblemowe zainstalowanie jakiegoś tow hook'a, nie będącego w kontakcie z dokładką? Proszę bardzo o odpowiedź osoby, które przerabiały już temat dokładek z PU.