PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z drugą przepstnicą D13B2



adriann03
02-07-14, 19:43
Witam, jestem tu nowy wiec od razu chciałem się przywitać :D

A teraz mój problem, w moim d13b2 ściągnąłem blokadę drugiej przepustnicy i żadnego efektu, wężyki podciśnienia przerobiłem tak aby obydwie przepustnice otwierały się jednocześnie i dalej nic. Przepustnica otwiera się ręcznie więc się nie zacięła, membramka od podciśnienia która powinna podciągać cięgno też gdy się pociągnie samemu powietrze działa. Co może być problemem ?

PS. Już miałem civic z takim samym motorem wiec mam porównanie, przy tej którą mam teraz jest tragedia, przy spokojnej jeździe jest normalnie ale gdy się depnie to czuć że nie czuć jak przyśpiesza :P

yautja
03-07-14, 09:44
Jak masz zdjętą blokadę i wężyk podpięty bezpośrednio, to przy gazowaniu na postoju przepustnica powinna się odrobinę uchylać. Jeśli tak się nie dzieje, do do przeczyszczenia jest kanał idący z wężyka 3 do gaźnika.

adriann03
03-07-14, 14:40
Jak masz zdjętą blokadę i wężyk podpięty bezpośrednio, to przy gazowaniu na postoju przepustnica powinna się odrobinę uchylać. Jeśli tak się nie dzieje, do do przeczyszczenia jest kanał idący z wężyka 3 do gaźnika.

na postoju przepustnica uchyla się odrobinę

yautja
04-07-14, 07:51
No to wszystko działa poprawnie. Jakiego efektu oczekujesz? Możliwe, że masz np. zapchany gaźnik. To nie wtrysk, że jak depniesz to ciągnie od razu. Najlepiej wrzuć jeśli dasz radę filmik z przyśpieszeniem (bez upalania sprzęgła, normalne dynamiczne przyśpieszenie) to może coś poradzimy.

adriann03
04-07-14, 10:30
No to wszystko działa poprawnie. Jakiego efektu oczekujesz? Możliwe, że masz np. zapchany gaźnik. To nie wtrysk, że jak depniesz to ciągnie od razu. Najlepiej wrzuć jeśli dasz radę filmik z przyśpieszeniem (bez upalania sprzęgła, normalne dynamiczne przyśpieszenie) to może coś poradzimy.

Wiem czego mam się spodziewać bo miałem już taka. Przyspieszenie jest na poziomie 18sekund do setki czyli bardzo slabo. Gaźnik był czyszczony

yautja
04-07-14, 15:06
A zapłon?