PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z półka



Chernestyk
26-09-05, 21:19
Witam mam honde civic htb 3d 94r. W samochodzie tym tylna półka jest dzielona na pół, a chce tam wstawić 6x9 (wiem, że to nie zbyt dobry pomysł z elipsami ale fure kupiłem 3tyg temu i nie bardzo z kasą, a chce żeby coś grało). Jak nie da się wstawić do tej półki to ile mniej więcej kosztuje z mdfu?

KtośTam
26-09-05, 21:23
da sie wstawić, bo w zeszłym tygodniu robiłem taką półke klientowi

Chernestyk
26-09-05, 21:40
Pożyjemy zobaczymy najpierw chcę kupić głośniki (Alpine: SXE-6925S - 6"x9"). Mam tu 1 znajomego co ma fajne audio i z pewnością coś doradzi ale jak mówisz że się da to nowej płyty nie będę wkładał najwyżej jakoś zmniejsze drgania.

TDP
28-09-05, 00:54
głośnikom ALPINE MÓWIMY NIE :!:

jezeli juz decydujesz sie na 6/9 to ...
wstaw nową płyte wyciętą z mdf'u ... albo przynajmniej podczep pod spód mdf ...

osobiscie odradzam 6/9 kup fajne głośniki na przód ! z odseparowanym gwizdkiem + zwrotnica ... bedziesz bardziej zadowolony i nie bedziesz miec za 2 lata problemu ... co ja zrobie z tymi 6/9 na :573: ja je kupiłem ?!

greggrey
13-10-05, 17:49
popieram!!! Dobry przód to tył nie jest wogóle potrzebny.

banan24
09-11-05, 12:46
witam.. podlacze sie na chwile poniewaz ja mam alpine 6/9 i bardzo ladnie graja. moze nie jest to jbl czy jakas lepsza marka ale wydaja bardzo czysty dzwiek.. wczesniej w innym autku tez mialem alpine i bylem zadowolony. dopoki mi ich nie ukradli :evil: takze ja jestem za alpina...