PDA

Zobacz pełną wersję : Sprężyny do amortyzatorów, koledzy pomożecie wybrać? :)



ladycivic
01-06-14, 20:35
Hej chłopaki, zamiast kupować w ciemno sprężyny do amortyzatorów postanowiłam sie Was zapytać jakie macie Wy i czy jesteście zadowoleni ;) doradzicie mi coś do Civica VI EJ 9? Zawieszenie koni 1130, ja początkowo myślałam o eibach pro-kit, ale 35mm obniżenia troche mało, tym bardziej, że słyszałam od kumpli, że eibach średnio obniża, podrzucicie cos, doradzicie? Bede mega wdzieczna :)

And84
01-06-14, 22:22
Rozumiem że masz amortyzatory koni sport , ja miałem zestaw w 5 gen Koni sport + eibach pro kit obniżyłem tył na najniższy rowek z przodu dorobiłem rowek trochę wyżej jak ten najniższy oryginalny i miałem ok. -55 mimo ( przód nie dawałem na najniższy bo by było za nisko dlamnie ) że pro kit jest dosyć cywilny fajnie współ grał z tymi amorami zwłaszcza jak się je trochę podkręciło na twardsze .Jeździłem tak prawie 4 lata i naprawdę byłem zadowolony nigdy nic nie dobijało zawieszenie itp. możesz założyć twardszą sprężyne np. weitec albo h&r dać na najniższe rowki na amortyzatorach i bedzie git :)

ladycivic
01-06-14, 23:07
o, to super, dla mnie tez przod az taka mega gleba to niee ;p dzieki! :)

spychu
02-06-14, 05:46
Amor Koni Sport + sprezyny Weitec -35mm, na najnizszych frezach przod i tyl.
Rozkrecone na maks miekko jest twarde a na max twardo po dziurawym miescie jezdzi sie bardzo bardzo ciezko (ja nie jezdzilem nawet miesiaca)

Eibach to sprezyna kanapa w porownaniu do Weitec'a czy np. HR'a. Ja bym Eibacha nie kupil.


http://imagizer.imageshack.us/a/img841/42/obraz5541.jpg

ladycivic
02-06-14, 10:33
O eibachu zdania są podzielone, że do codziennej jazdy jest ok.. Koni na pewno odpada ;p

spychu
02-06-14, 21:11
Koni nie ma swoich sprezyn, sprezyny w kitach Koni sa o ile dobrze pamietam Vogtlanda i tez jest to kanapa tak samo jak Eibach.

Eibach jest fajny do jazdy na codzien, bo jest stosunkowo miekki i komfortowy, dla mnie za miekki :)

ladycivic
02-06-14, 22:57
Nie no przede wszystkim jazda codzienna.. 1/4 mili okazyjnie :D