PDA

Zobacz pełną wersję : Silnik przerywa!!!



metanol
21-05-08, 11:49
Witam panowie i proszę o pomoc!Problem ten pojawia się gdy auto trochę postoi (kilka godzin).Pali na dotyk ale po przejechaniu kilkudziesięciu a czasem nawet kilkuset metrów silnik zaczyna przerywać a jeżeli to nawet nie jest szarpanie to czuć brak mocy.Gdy odejmę mu trochę gazu silnik już zaczyna równo pracować ale gdy znowu wcisnę gaz-przerywa.Po kilkunastu sekundach wszystko już jest OK.Silnik pracuje równo i samochód dobrze "ciągnie".Wymienione świece,kable WS i żadnej poprawy.Gdzie mam szukać przyczyny???? Civic 1.4i 1995

patyk_lks
21-05-08, 13:21
hmm a może aparat zapłonowy?

metanol
23-05-08, 08:42
Czy możliwe że za taki stan rzeczy może być odpowiedzialny przekażnik pompy paliwowej?

stashek
23-05-08, 13:47
Możliwe, pompa tez moze nie domagac, wtryski. Spróbuj tez wlać płyn STP do czyszczenia wtrysków, mi pomógł.

tomek
23-05-08, 17:13
hmm... przyczyn może być wiele, ale przy wymienionych świecach, kablach (o ile dobre kupiłeś) ja bym w pierwszej kolejności wymienił filtr powietrza i FILTR PALIWA. Przy przysyfionym już filtrze paliwa tak się dzieje. Tak wiec wymień filtry i daj znać co i jak - :piwo:

metanol
20-07-08, 10:15
Szlag mnie trafia bo dalej jest to samo.Gdzieś na forum wyczytałem że przyczyną mogą być nieszczelności w wężykach podciśnienia.Powymieniam na nowe i zobaczymy.