PDA

Zobacz pełną wersję : Wgniotki na dachu \ szyberdach do ej2



Stecu23
23-04-14, 20:13
Mam pewien problem dylemat i juz sam nie wiem co z nim zrobic a mianowicie dzisiaj bedac u blacharza w sprawie kumpla auta poprosilem zeby zerknal na moj dach i uslyszalem ze z tym sie nic nie zrobi O.o Zaproponowal ew folie ala carbonowa zeby tak tego nie bylo widac ale nie chce wsi na aucie robic. Lekko sie podlamalem. Mam wgnotki w dachu bo ktos madry po nim poskakal az siadl przy szybie czolowej na stelazu. Zapytalem go czy szyber jakby wsadzic by sie cos uratowalo, stwierdzil ze moza pomyslec. Zawolal za wsadzenie okolo 500zl. I tutaj do was pytanie czy da sie w ogole sensownie to upchac, dospawac, dopasowac jakies wzmocnienie od srodka dac, jak wyglada w ogole taka sprawa. Stwierdzil ze tego nie wyklepie bo to siadze znowu szpachel popeka i dupa. Te mniejsze da rade wypchac, najgorsza jest ta krecha po szerokosci przy szybie... Na zdjeciach tak tego nie widac ale na zywo jest tragedia ;/
http://i65.photobucket.com/albums/h214/Quintus12/zdj1_zps308e7a29.jpg
http://i65.photobucket.com/albums/h214/Quintus12/zdj2_zps891a7b93.jpg
http://i65.photobucket.com/albums/h214/Quintus12/zdj3_zpsaa30393d.jpg

airman
23-04-14, 21:23
Żadnych marnych dokładanych szybrów:P Osoba zajmująca się wyciąganiem wgnieceń bez lakierowania, powinna Twój dach wyprostować. Ja właśnie jestem po takim zabiegu, u mnie też ktoś kiedyś wlazł na dach i wisi na nim za to komornik. U mnie wszelkie wgnioty zniknęły, grosz trochę większy niż wstawienie tego szybra, ale szykuję auto pod nowy lakier i nie chciałem szpachli na dachu.

Stecu23
23-04-14, 21:41
Mysle nad zmiana poczycia dachu, moze bym wtedy znalazl sobie z szybrem org. ;> Tylko ciekawe ile blacharz zawola za to. U mnie tego juz sie nie wyciagnie bo siadl przy szybcie czolowej na stelazu

kruczekvu
24-04-14, 16:30
Porządny bojlarz ogarnie sprawę i będzie spokój
Na bank mniejszy koszt będzie niż zakładanie szyberdachu czy innych dupereli
No chyba że dużo szpachlu masz na dachu to może być ciężko ale jakby był to by dano popękało

U siebie miałem małe wgniotki na dachu i masce
Sam wyciągałem i po problemie ale trzeba wiedzieć co i jak robić

Stecu23
24-04-14, 20:23
Tylko ze u mnie sa duze wielkosci pilki do nogi?;> I siadlo na stelazu przy szybie ;/ Szpachlu nie ma nic

airman
25-04-14, 10:43
Podjedź do takiej osoby,niech się wypowie. Dwóch lakierników oglądało mój dach i bez szpachli by się nie podjęli.

kruczekvu
30-04-14, 01:05
Tylko ze u mnie sa duze wielkosci pilki do nogi?;> I siadlo na stelazu przy szybie ;/ Szpachlu nie ma nic
Do ogarnięcia wierz mi nie takie coś się robiło
Jeśli nie ma pęknięć lakieru sprawa do opanowania i jak wspomniałem dobry bojlarz ogarnie sprawę bez najmniejszego śladu

Stecu23
30-04-14, 11:46
I wyszla lipa. Posciagalem nakladki progow a tam ruda.. duzo rudej. I teraz zastanawiam sie czy szukac budy czy co.. zastanawiam sie zeby wziac hb bude gola i przekladac wszystko z coupe do hb ;/ albo coupe bude.. juz sam nie wiem co rovbic z tym autem ;/ za tylnim zderzakiem dziura na wylot do bagaznika. Wrzucilbym fotki ale na tel jestem

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka