PDA

Zobacz pełną wersję : usyfione welury - help:)



_posen
23-04-14, 18:45
To swinstwo zolte co spada z drzew teraz i sie klei do nadwozia usyfilo i przywarlo mi do welurow w mojej Hani.... na fotelu kierowcy...ehh. Probowalem, probowalem i nadal zolta plama.... jakies rady, ktos cos ? :)))

dodam ze szukalem na forum troche i nic w temacie srodkow do tego typu tapicerki nie znalazlem... ma ktos jakies doswiadczenie i moze cos poradzic??

140KM
24-04-14, 15:22
kiedyś kupiłem na stacji paliw preparat Prestone do czyszczenia tapicerki bo miałem w innym aucie plamę " po deszczu" na siedzeniu kierowcy .... i zeszło ,
próbowałem na welurach Ufo i też " lepiej po " czyszczeniu ...

za pewne na rynku jest więcej różnych i może lepszych środków ale ten akurat zadziałał więc możesz spróbować - czy usunie "żółć " brzozy to trudno przewidzieć ....

http://www.prestone.pl/produkty/kosmetyki-samochodowe/prestone-pianka-do-tapicerki-i-dywanow.html

_posen
25-04-14, 06:47
dzieki :) bede walczyl

andkas
26-04-14, 13:51
Polecam Carpet & Upholstery Cleaner Meguiar's jest to środek do czyszczenia dywaników i tapicerki, rewelacyjny schodzą wszelkie zabrudzenia.

Marcin_
27-04-14, 22:27
A ja polecę ValetPro Heavy Duty Carpet Cleaner - poradził sobie z Transporterem po rolniku, poradzi sobie z pyłkiem na welurze :D Byle nie przesadzić z proporcjami

_posen
04-05-14, 14:12
poszlo z tapicery i dywanikow :) dzieki za rady... odplamilem dosc latwo jak juz zaschlo i nie brudzilo dalej... znalazlem cos do tapicerki u kumpla w garazu j dalo rade.