PDA

Zobacz pełną wersję : Silniczek nie Domaga Na Wyrzszych Obrotach



pacha
14-05-08, 19:45
Witam Moje Pytanko dotyczy tego poniewarz nie wiem czym to jest spowodowane ale gdy Chce troszeczke bardziej podgonić Moją hanke i Pokręcić ją troche na wyzsze obroty tak np do 6-7 Tys to nieda się..jest to zalerzne od tego na jakim biegu jade na niekturych kreci sie do wyzszych Partii Obrotomierza a na jednych nizej ale ogulnie ciezko jest mi dojechac obrotami az pod czerwone pole..Jaki Jest tego powód?? że silniczek ma problem z kreceniem do wyrzszych partii obrotomierza?? Pomozcie w czym moze tkwić problem( moze filtry benzyny Czy cuś??) niestety nie mam pojęcia.Doradzcie.

ziomal007
14-05-08, 20:44
Heh , no trudno żebyś tak szybko na 4 czy 5 biegu doszedł do czerwonego pola :aloha:

Była masa takich tematów. Zmień filtry, świece itd.
Hanka powinna odrzyć :)

Poszukaj tematów : słabe osiągi czy coś w tym stylu.

Pozdro.

piotrek-mi
14-05-08, 20:59
Miałem podobie po kupnie auta. Jak wymieniłem płyny, świece, filtr paliwa (!!!bardzo dużo pomógł!!!), filtr powietrza to auto zmieniło się nie do poznania. Teraz (co prawda po założeniu stożka i kolektora 4-2-1) wystarczy chwila zapomnienia i już obrotek jest na czerwonym ;) .

O części eksploatacyjne TRZEBA dbać na bieżąco.....

pacha
15-05-08, 00:57
Dzieki Panowie Zrobie tak jak Radzicie:-) Zaczniemy od Filtrów....bo faktycznie moze juz troche niezdatne

[ Dodano: Czw 15 Maj, 2008 ]
:-)

[ Dodano: Czw 15 Maj, 2008 ]
:-)

[ Dodano: Czw 15 Maj, 2008 ]
:-)

[ Dodano: Czw 15 Maj, 2008 ]
:-)

Neurochirurg
15-05-08, 08:28
Koledzy dobrze radzą a tak na marginesie, to żadna uszczypliwość ale mam dla Ciebie inną radę:

sprzedaj to auto w cholerę!!!!

Co jakiś czas widzę Twoje posty, zerknąłem na ich historię i się załamać można czytając opowieści o kolejnych poważnych problemach że wymienię kilka (woda w aucie, problemy ze sprzęgłem, działa jak "ursus", ubytki płynu, zapytania o remont, wywalona uszczelka nadkola się sypią, nie wkręca się, żłopie olej - to ważniejsze, które się przewijają w Twoich postach). Podziwiam Cię za cierpliwość i wytrwałość ale ja bym już dawno pozbył się tego złomu.

Jak zwykł mawiać jeden ze znajomych mechaników: ze starej ku... dziewicy nie zrobisz

BARTAS998
15-05-08, 10:46
Odkrec puche na przepustnicy i zibacz czy czegos tam nie brakuje, jakiejs blaszki.Podpbno po wyjeciu takiej z dziurka nie ma odciecia i silnik ma problemy na "dojsciu" mi osobiscie na 1,2,3 i 4 pojdzie do konca, ale czuje ze od 6 tys. juz bardzoej stoi. Zrob przerobke na pelny wtrysk i bedzie dokrecal do konca :)

skolopendra
15-05-08, 23:07
ale mam dla Ciebie inną radę:

sprzedaj to auto w cholerę!!!!

to zła rada. sprzeda,a nabywca będzie pisał kolejne posty od nowa :agent:

moze swapik :)

pacha
15-05-08, 23:51
Panowie nie mam zamiaru sprzedawać mojego pojazdu ;-) A to ze ostatnio troche sie rozpisalem z zakladaniem nowych tematow to za sprawą tego ze chce doprowadzić do idealnego stanu swoje autko i dalej nim podzierac...czuje mocne przywiązanie :-) a pomajsterkować nie zaszkodzi... :-) Pozdrawiam Wszystkich

skolopendra
15-05-08, 23:53
to za sprawą tego ze chce doprowadzić do idealnego stanu swoje autko i dalej nim podzierac..

i tak trzymać :piwo2: