PDA

Zobacz pełną wersję : Problem skrzypi od strony kierowcy



toxic1988
13-05-08, 16:21
Witam mam problem skrzypi mi cos od strony kierowcy kiedy skrecam i jak jakde na prostej ale nie zawsze .Dodam jeszcze ze byłem u mechaników najpierw mowili ze drazki kierownicze to wymieniłem potem sworzne wachaczy wymieniłe na dole i u góry i dalej to samo wachacze tez wymieniłem i nic nie pomaga juz zaczyna mnie o denerwowac jestem bezradny prosze o pomoc

dloogie
13-05-08, 16:28
Witam mam problem skrzypi mi cos od strony kierowcy kiedy skrecam i jak jakde na prostej ale nie zawsze .Dodam jeszcze ze byłem u mechaników najpierw mowili ze drazki kierownicze to wymieniłem potem sworzne wachaczy wymieniłe na dole i u góry i dalej to samo wachacze tez wymieniłem i nic nie pomaga juz zaczyna mnie o denerwowac jestem bezradny prosze o pomoc

Hej z tego co piszesz mialem to samo. Tez chciali mi wymieniac pol auta. Pojechalem do innego mechanika gdzie za 20 zl nasmarowal mi wszystkie gumki i nne cuda od spodu auta. Kiera latwiej chodzi prawie jak na wspomaganiu i juz nic nie piszczy. Warto sprobowac.

toxic1988
13-05-08, 23:04
czy ktos pomoze ma ktos jakis pomysł co to za usterka mi sie wydaje ze ten głos dochodzi z przegubu