PDA

Zobacz pełną wersję : Centralny zamek oraz otwieranie tylnej klapy.



wasik111
13-05-08, 11:17
Witajcie,

3 dni temu zepsuło się otwieranie tylnej klapy, dzisiaj zamykanie zamka z pilota przestało działać. Dodatkowo alarm sam się uruchamia. Dochodzę do wniosku, że trzeba było kupić inny samochód.
Z ASO dostałem wiadomość, że muszę poczekać 3 dni aż dotrą do nich przykłady rozwiązania tego problemu.
No nic będę czekał. Jestem ciekaw co się zepsuje w następnej kolejności.

A co do tych rysujących się szybek to już załamałem ręce - wymiana na nowe z TYPE R kosztuje 250,00 PLN .
Płacić za błędy - nie dziękuję.

Pozdrawiam,
NIE KUPUJCIE HONDY !!!

Juz wiedza co sie stalo - podobno :) , jutro jade na wymiane skrzynki bezpiecznikow.
Jak wymienia zobacze czy bedzie jakas zmiana.

kvas
13-05-08, 13:54
A sprawdzales baterie w pilocie? :)

Artur S.
13-05-08, 16:19
A co do tych rysujących się szybek to już załamałem ręce - wymiana na nowe z TYPE R kosztuje 250,00 PLN .
I tak naprawdę to nie do końca załatwia sprawę. Owszem, problem rysowania kokpitu masz z głowy, ale szybka od obrotomierza - którą oczywiście też (zbyt) łatwo zarysować - nie jest jego częścią, a więc nie jest razem z kokpitem wymieniana.
Pzdr - Artur S.

Kozo
13-05-08, 16:42
A co do tych rysujących się szybek to już załamałem ręce - wymiana na nowe z TYPE R kosztuje 250,00 PLN .
Płacić za błędy - nie dziękuję.

Pozdrawiam,
NIE KUPUJCIE HONDY !!!

Ja zaplacilem 172 zl netto i naprawde bylo warto - ciesze sie z tego jak dziecko - z jednej strony wiadomo ze w nowym samochodzie ne powinny sie rysowac te plastiki, ale z drugiej strony placac 70 tys za samochod to i te 200 zl dam rade zaplacic aby byc zadowolonym (poprawic wyglad wnetrza) :) pociesze Cie ze w innych markach/modelach wcale nie jest lepiej - mam okazje jezdzic/podrozowac jeszcze drozszymi samochodami i tam problemy/usterki sa tez na porzadku dziennym i to jeszcze bardziej "glupie" niz ten kokpit i co ma wtedy taki uzytkownik powiedziec? nic! byc szczesliwym ;)

Pabloss
13-05-08, 19:11
A co do tych rysujących się szybek to już załamałem ręce - wymiana na nowe z TYPE R kosztuje 250,00 PLN .
Płacić za błędy - nie dziękuję.

Pozdrawiam,
NIE KUPUJCIE HONDY !!!

Ja zaplacilem 172 zl netto i naprawde bylo warto - ciesze sie z tego jak dziecko - z jednej strony wiadomo ze w nowym samochodzie ne powinny sie rysowac te plastiki, ale z drugiej strony placac 70 tys za samochod to i te 200 zl dam rade zaplacic aby byc zadowolonym (poprawic wyglad wnetrza) :) pociesze Cie ze w innych markach/modelach wcale nie jest lepiej - mam okazje jezdzic/podrozowac jeszcze drozszymi samochodami i tam problemy/usterki sa tez na porzadku dziennym i to jeszcze bardziej "glupie" niz ten kokpit i co ma wtedy taki uzytkownik powiedziec? nic! byc szczesliwym ;)

Mozesz podac jakieś przyklady ???? Co sie dzieje i w jakich markach ??? Szczerze mówiąc to nie slyszalem aby jeszcze gdzieś kokpit tak latwo sie rysował. To oczywiscie nie zmienia mojego zdana że mój wybór samochody był trafny, fak jest faktem że to skandal i w aucie za 70 tys. i wiecej nie powinno sie to zdażyć. HONDA powinna wymienic to nam na gwarancji !!!!

LocutusOfBorg
04-06-08, 17:56
Ja zaplacilem 172 zl netto i naprawde bylo warto - ciesze sie z tego jak dziecko - z jednej strony wiadomo ze w nowym samochodzie ne powinny sie rysowac te plastiki, ale z drugiej strony placac 70 tys za samochod to i te 200 zl dam rade zaplacic aby byc zadowolonym (poprawic wyglad wnetrza) :) pociesze Cie ze w innych markach/modelach wcale nie jest lepiej - mam okazje jezdzic/podrozowac jeszcze drozszymi samochodami i tam problemy/usterki sa tez na porzadku dziennym i to jeszcze bardziej "glupie" niz ten kokpit i co ma wtedy taki uzytkownik powiedziec? nic! byc szczesliwym ;)

Prośba o fotki, też się noszę z zamiarem wymiany ale chciałbym je najpierw zobaczyć przynajmniej na foto.

pozdrowienia,
L.

Mariusz W
04-06-08, 18:47
Witajcie,

A co do tych rysujących się szybek to już załamałem ręce - wymiana na nowe z TYPE R kosztuje 250,00 PLN .
Płacić za błędy - nie dziękuję.

Pozdrawiam,
NIE KUPUJCIE HONDY !!!

A myślałeś o naklejeniu na te szybki folii poliwęglanowej takiej jak wykleja się wyświetlacze telefonów komórkowych ekranów LCD itp. Wystarczy wyciąć szablon na ploterze i nakleić w odpowiednie miejsce i masz problem z głowy a jak ci sie porysuje to zdejmujesz starą i zakładasz nową :)