PDA

Zobacz pełną wersję : Jak dobrac zderzak CIVIC Coupe V



lukix
11-05-08, 17:04
Witam
Zakupilem niedawno Civica Coupe 94r. I mam maly problem, poprzedni wlasciciel mial male spotkanie z psem.:P I niestety zderzak ktory zamowil nie pasuje idealnie odstaje z 2 stron, kupil 2 i jest to samo.:( Teraz ja jestem wlascicielem auta i chce to zrobic idealnie ale boje sie ze znow bedzie to samo. Moze mi ktos powiedziec dlaczego te zderzaki nie pasuja idealnie, moze kazda wersja ma inny?? Typ to EJ2. silnik d15b7.
Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

_Z_I_K_
11-05-08, 19:10
powinien podejsc od wszystkich hatchbackow i cupejek z tych rocznikow, u mnie tez odstaje moze to kwestia spasowania jest

coala_16
11-05-08, 21:35
Pewnie masz krzywe błotniki, kombinowane ect i dlatego nie pasuje.

Masz jakieś fotki?

Lcfr
12-05-08, 20:17
Pewnie masz krzywe błotniki, kombinowane ect i dlatego nie pasuje.

albo ma zamiennik-z nimi bywają kłopoty...

sz3rsz3ń
12-05-08, 23:27
Ja w swojej EJ2 wymieniałem zderzak ... i pasował idealnie....ale pewnie dlatego ze było oryginalny kupiony w ASO (dwa i pół koła nota bene ....zdziercy... dobrze że z OC sprawcy ;) ) ...więc to musi być niedoróbka zamienników.

lukix
13-05-08, 17:40
Dziex za odpowiedz: Blotniki sa ok na 100% auto nie bylo bite, jedynie stluczka z psem... pozatym stary zderzak pasuje. Wiec moge bez problemowo np kupic jakis tuningowy, niekoniecznie seryjny zderzak i powinno byc ok. Moze macie jakies katalogi tylko nie z jakims smiesznym tuningiem, ale inny a fajny zderzak:) nie chce z hani zrobic jakiegos potworka:D hehe Pozdro for all