PDA

Zobacz pełną wersję : Otwieranie tylniej klapy - z pilota



Whiplash
08-05-08, 10:07
Hejka
mam pytanko, zalozylem sobie wk koncu alarm i centralny do mojej zabki, oraz otwieranie tylniej klapy z pilota, przydatna zecz jak sie marece zajete :) a ostatno hania zostala autkiem rodzinnym :) wiec moje pytanko
Jak moge zrobic coby szyba po spuszczeniu z zamka sama unosila sie do gory, przeprowadzal ktos taka operacje ulatwiajaca zycie :) , jakas zmiana silownikow czy cos??
Prosze o porady :)

ppm702
08-05-08, 10:52
poszukaj na allegro MPW4 - to jest moduł, który steruje domykaniem szyb. Jest uniwersalny, więc nie ma problemu z montażem i pasuje do każdego auta

Whiplash
08-05-08, 11:15
ppm702, chorerka zle sformulowalem pytanie, chodzi mi o samoistne unoszenie szyby bagaznika po otwarciu :)

ppm702
08-05-08, 11:20
jakiej szyby bagażnika po otwarciu? Nie rozumiem Cię... :/ Chodzi o elektrohydrauliczne siłowniki do podniesienia klapy bagażnika po jej odryglowaniu, czy co?

Whiplash
08-05-08, 11:51
jakiej szyby bagażnika po otwarciu? Nie rozumiem Cię... :/ Chodzi o elektrohydrauliczne siłowniki do podniesienia klapy bagażnika po jej odryglowaniu, czy co?

Dokladnie :) , nie wiedzialem jak to sprecyzowac, lub silowniki ktore dzialaja od samego dolu, tzn nie maja punktu dociskania tylko samo wypychanie

Da sie cos takiego zrobic ??

ppm702
08-05-08, 13:19
da się, ale gotowego rozwiązania nie znajdziesz. Trzeba samemu kombinować